Povezane vesti
Država preduzetnicima nudi 5,4 milijardi dinara – prerađivačima polovinu sredstava bespovratno
Top press 09.08.2024
Ministarka privrede Adrijana Mesarović izjavila je danas da se to ministarstvo u setu programa koje je raspisalo u potpunosti fokusiralo na sektor privrede, mala preduzeća i preduzetnike i da će država kroz te programe dati ukupno 5,4 milijardi dinara za… »
Ministarka privrede za Kurir: Pripremljen set od 10 programa za povećanje finansijske snage Srbije! Fokus na maloj privredi
Kurir 09.08.2024
Ministarka privrede Adrijana Mesarović izjavila je juče da se to ministarstvo u setu programa koje je raspisalo u potpunosti fokusiralo na sektor privrede, mala preduzeća i preduzetnike i da će država kroz te programe dati ukupno 5,4 milijardi dinara za… »
Vesti dana »
Situacija sa NIS-om pod američkim sankcijama: rok za rešenje i pregovori o prodaji udela
Naslovi.ai pre 40 minutajoš 28 povezanih
Povećana tražnja za evrom podiže kurs u Srbiji, menjači ograničeni propisima
Naslovi.ai pre 2 satajoš 11 povezanih
Zaraženo više od 400 mališana, čak 14 žarišta u Beogradu: Kako da prepoznate dečje gliste i kako se leče
Nova pre 7 satijoš 3 povezane
Oglasila se Narodna banka Srbije: Evo kakve mere su preduzete za snabdevanje menjačnica evrom
Kurir pre 2 satajoš 28 povezanih



