Povezane vesti

Ovo je pilot koji je upravljao avionom koji se srušio u Brazilu: Imao je deset godina iskustva i preko 4.500 sati leta (video)

Ovo je pilot koji je upravljao avionom koji se srušio u Brazilu: Imao je deset godina iskustva i preko 4.500 sati leta (video)

Kurir 10.08.2024
Danilo Santos Romano (35) je prva žrtva koja je identifikovana nakon što se avion srušio u Brazilu. U pitanju je pilot koji je upravljao letelicom, a koji iza sebe ima 10 godina iskustva. Romano je radio kao pilot više od jedne decenije, a bio je u… »
Danilo (35) upravljao avionom koji se srušio u Brazilu: Objavljena jedna od njegovih poslednjih poruka

Danilo (35) upravljao avionom koji se srušio u Brazilu: Objavljena jedna od njegovih poslednjih poruka

Mondo 10.08.2024
Pilot Danilo upravljao je avionom koji se srušio za manje od 2 minuta. Pilot Danilo Santos Romano (35) upravljao je avionom koji se srušio u Brazilu u kom je poginulo 58 putnika i četiri člana posade. On je prvi identifikovan nakon nesreće. Kapetan… »
Ovo je pilot Danijel, on je upravljao avionom koji se srušio u Brazilu

Ovo je pilot Danijel, on je upravljao avionom koji se srušio u Brazilu

Telegraf 10.08.2024
Muškarac je živeo u Sao Paolu, imao je preko 4.500 ukupnih sati leta, navodi se na njegovom profilu. Danilo Santos Romano (35) je prva žrtva koja je identifikovana nakon što se avion srušio u Brazilu. U pitanju je pilot koji je upravljao letelicom, a… »
„Posvađao sam se sa službenikom na aerodromu i to mi je spasilo život“: Ispovest putnika koji se nije ukrcao na avion u…

„Posvađao sam se sa službenikom na aerodromu i to mi je spasilo život“: Ispovest putnika koji se nije ukrcao na avion u…

Nova 10.08.2024
: U avionskoj nesreći kod Sao Paula u Brazilu poginula je 61 osoba, a brazilski mediji razgovarali su s putnicima koji nisu uspeli da se ukrcaju na let. Jedan od njih je Adriano Asis, prenosi Index. „Kad sam stigao na aerodrom, čekao sam let, ali… »
Brazilske vlasti istražuju avionsku nesreću, proglašena trodnevna žalost

Brazilske vlasti istražuju avionsku nesreću, proglašena trodnevna žalost

Radio 021 10.08.2024
Brazilske vlasti pokušavaju da utvrde šta je tačno izazvalo udes aviona u državi Sao Paulo gde je poginulo svh 61 ljudi u letelici. Avion aviokompanije Voepas, dvomotrni ATR 72, leteo je juče za Međunarodni aerodrom u Sao Paulu sa 57 putnika i… »
U avionu koji se srušio trebalo da bude još 10 putnika: Promašili let

U avionu koji se srušio trebalo da bude još 10 putnika: Promašili let

B92 10.08.2024
U avionu koji se juče srušio u blizini grada Sao Paulo, kada je poginula 61 osoba, moglo je da bude još 10 putnika, ali su oni, pošto su pomešali kompanije, zakasnili na let, prenosi brazilska TV Globo. Kako se navodi, desetak putnika je napravilo… »
U avionu koji se srušio u Brazilu trebalo da bude još deset putnika, promašili let

U avionu koji se srušio u Brazilu trebalo da bude još deset putnika, promašili let

Euronews 10.08.2024
U avionu koji se juče srušio u blizini grada Sao Paulo, kada je poginula 61 osoba, moglo je da bude još 10 putnika, ali su oni, pošto su pomešali kompanije, zakasnili na let, prenosi brazilska TV "Globo". Kako se navodi, desetak putnika je napravilo… »
U avionu, koji se srušio, trebalo da bude još putnika, dogodila im se neverovatna stvar: "Čekali smo i ništa"

U avionu, koji se srušio, trebalo da bude još putnika, dogodila im se neverovatna stvar: "Čekali smo i ništa"

Telegraf 10.08.2024
"Hvala Bogu, nismo ušli u taj avion. Izabrali smo (avio) kompaniju Latam, za koju se ispostavilo da je zatvorena. Čak sam stigao i ranije (na aerodrom), čekao i čekao i ništa", rekao je jedan od putnika. U avionu koji se juče srušio u blizini grada… »
(VIDEO) Brazilske vlasti istražuju uzrok udesa aviona u kojem je poginulo svih 61 putnika i članova posade

(VIDEO) Brazilske vlasti istražuju uzrok udesa aviona u kojem je poginulo svih 61 putnika i članova posade

N1 Info 10.08.2024
Podeli : Brazilske vlasti pokušavaju da utvrde šta je tačno izazvalo udes aviona u državi Sao Paulo gde je poginulo svh 61 ljudi u letelici. Avion aviokompanije Voepas, dvomotrni ATR 72, leteo je juče za Međunarodni aerodrom u Sao Paulu sa 57… »
Pravi srećnici: Desetak putnika izbeglo smrt jer se nisu ukrcali na avion koji se srušio u Brazilu! Hvala bogu, nismo ušli!

Pravi srećnici: Desetak putnika izbeglo smrt jer se nisu ukrcali na avion koji se srušio u Brazilu! Hvala bogu, nismo ušli!

Kurir 10.08.2024
Desetak putinka prospustilo je let aviona koji se srušio danas u brazilskom mestu Vinjedo, u blizini Sao Paola sa 57 putnika i četiri člana posade, od kojih niko nije preživeo, jer su zakasnili ili mislili da avion leti drugom aviokompanijom zbog… »
"Spustila sam glavu i počela da se molim": Svedok pada aviona u Brazilu: "Sve se desilo dok sam ručala, gledala sam tragediju…

"Spustila sam glavu i počela da se molim": Svedok pada aviona u Brazilu: "Sve se desilo dok sam ručala, gledala sam tragediju…

Blic 09.08.2024
U avionskoj nesreći u Brazilu poginulo je 58 putnika i četiri člana posade potvrdio je brazilski predsednik Luis Inacije Lula da Silva. Avion tipa ATR-72 srušio se oko 13,30 sati po lokalnom vremenu nedaleko od grada Sao Paolo i pao je u stambeno… »
Desetak ljudi imalo sreću u nesreći: Nisu se ukrcali u avion smrti koji se srušio u Brazilu: "Čekao sam, a onda sam shvatio…

Desetak ljudi imalo sreću u nesreći: Nisu se ukrcali u avion smrti koji se srušio u Brazilu: "Čekao sam, a onda sam shvatio…

Blic 09.08.2024
Desetak putnika koji su danas propustili avion koji se tragično srušio u brazilskoj državi Sao Paolo, pravi su dokaz izreke "sreća u nesreći", jer su zakašnjenjem spasili sebi živote. Naime, danas se srušio avion u Brazilu, u kom je bilo 58… »
Vučić izrazio saučešće nakon pada aviona: "Sa tugom sam primio vest o avionskoj nesreći koja je odnela veliki broj…

Vučić izrazio saučešće nakon pada aviona: "Sa tugom sam primio vest o avionskoj nesreći koja je odnela veliki broj…

Blic 09.08.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izrazio je saučešće brazilskom predsedniku nakon tragedije koja se dogodila kada se srušio putnički avinon tipa ATR-72, nedaleko od grada Sao Paolo. - Sa tugom sam primio vest o avinskoj nesreći koja je odnela… »
Srušio se avion u Brazilu, poginulo 58 putnika i četiri člana posade

Srušio se avion u Brazilu, poginulo 58 putnika i četiri člana posade

Danas 09.08.2024
Svih 62 ljudi je poginulo kada se avionu srušio u brazilskoj državi Sao Paolo, u blizini grada Vinjedo, saopštile su lokalne vlasti. Avion je leteo iz grada Kaškavel ka centralnom brazilskom aerodromu u Sao Paolo, saopšteno je iz kompanije Vopas… »
Srušio se avion u Brazilu, poginulo 58 putnika i četiri člana posade

Srušio se avion u Brazilu, poginulo 58 putnika i četiri člana posade

Blic 09.08.2024
Svih 62 ljudi je poginulo kada se avionu srušio u brazilskoj državi Sao Paolo, u blizini grada Vinjedo, saopštile su lokalne vlasti. Avion je leteo iz grada Kaškavel ka centralnom brazilskom aerodromu u Sao Paolo, saopšteno je iz kompanije Vopas… »

Vesti dana »