Povezane vesti

Srbiju obradovala srebrom, a u bikiniju je bomba: Skinula kacigu i opremu, Aleksandra je kao avion

Srbiju obradovala srebrom, a u bikiniju je bomba: Skinula kacigu i opremu, Aleksandra je kao avion

Mondo 10.08.2024
Srpska tekvondostkinja Aleksandra Perišić definitivno je jedna od naših najlepših sportistkinja. Srpska tekvondistkinja Aleksandra Perišić donela je našoj zemlji srebrnu medalju sa Olimpijskih igara u Parizu. U finalnom meču izgubila je od… »
Aleksandra Perišić: Velika mi je čast što sam osvojila ovu vrednu medalju za Srbiju

Aleksandra Perišić: Velika mi je čast što sam osvojila ovu vrednu medalju za Srbiju

Sportski žurnal 10.08.2024
Srpska tekvondistkinja je u petak uveče osvojila srebrnu medalju i tako donela našoj državi petu medalju u tekvondu na Igrama, posle Milice Mandić (dva zlata) i Tijane Bogdanović (srebro i bronza). Srpska tekvondostkinja Aleksandra Perišić rekla je… »
Svetislav Pešić u Srpskoj kući poručio: A sad da proslavimo pravo, intenzivno, dobro i jako!

Svetislav Pešić u Srpskoj kući poručio: A sad da proslavimo pravo, intenzivno, dobro i jako!

Večernje novosti 10.08.2024
Svečano je bilo večeras u Srpskoj kući u Parizu. Foto: Goran Čvorović Veliki aplauz se otegao kada su u salu zakoračili stručni štab košarkaša na čelu sa selektorom Svetislavom Pešićem i srebrna Aleksandra Perišić. Potekao je i šampanjac… »
Juče srebro za Aleksandru, danas košarkaši za bronzu, sutra vaterpolisti za zlato

Juče srebro za Aleksandru, danas košarkaši za bronzu, sutra vaterpolisti za zlato

Vreme 10.08.2024
Srpska tekvondistkinja Aleksandra Perišić donela je prvo srebro Srbiji na Olimpijskim igrama. Srpski vaterpolisti će se u nedelju boriti za treću uzastopnu zlatnu medalju sa Hrvatskom, dok će košarkaši igrati za bronzu protiv Nemačke. Srpska… »
Suze sjajne Aleksandre i narodnjaci koji grme do la manša: Fenomenalan doček u Olimpijskom selu! (video)

Suze sjajne Aleksandre i narodnjaci koji grme do la manša: Fenomenalan doček u Olimpijskom selu! (video)

Hot sport 10.08.2024
Dočekana je uz muziku i mnogo emocija! Aleksandra Perišić, srpska tekvondistkinja, osvojila je srebrnu medalju na Olimpijskim igrama u Parizu nakon uzbudljive finalne borbe protiv Mađarice Vivijane Marton. U meču prepunom dinamike i intenziteta… »
Šampionski doček Aleksandre Perišić u olimpijskom selu

Šampionski doček Aleksandre Perišić u olimpijskom selu

Sportske.net 10.08.2024
Tekvondistkinja Aleksandra Perišić donela je Srbiji prvo srebro na Olimpijskim igrama u Parizu, posle zlata Novaka Đokovića i Damira Mikeca i Zorane Arunović. Perišićeva je izgubila u finalu od Mađarice Vivijen Marton u obe runde. Koliko joj je… »
Srpsko selo veselo! Pogledajte doček za "srebrnu" Aleksandru Perišić (VIDEO)

Srpsko selo veselo! Pogledajte doček za "srebrnu" Aleksandru Perišić (VIDEO)

Večernje novosti 10.08.2024
Veselo je bilo u srpskom delu olimpijskog sela u petak uveče. Negde oko ponoći proslavljeno je srebro Aleksandre Perišić, a među onima koji su dočekali sjajnu tekvondiskinju bili su i vaterpolisti. FOTO: Tanjug/AP Perišićeva je Srbiji donela… »
Perišić: Drago mi je što sam Srbiji osvojila medalju, žao mi je što nije zlatna

Perišić: Drago mi je što sam Srbiji osvojila medalju, žao mi je što nije zlatna

Radio 021 10.08.2024
Reprezentativka Srbije u tekvondu Aleksandra Perišić izjavila je da je srećna što je donela medalju Srbiji na Olimpijskim igrama u Parizu, ali da joj je žao što to nije zlatna medalja. "Drago mi je što sam uspela da osvojim medalju za Srbiju. Žao… »
Grmi Stoja kod Srba u Olimpijskom selu: Pogledajte doček za "srebrnu" Aleksandru, tu su torta, prskalice...

Grmi Stoja kod Srba u Olimpijskom selu: Pogledajte doček za "srebrnu" Aleksandru, tu su torta, prskalice...

Telegraf 10.08.2024
Divna atmosfera. Čitava Srbija je ponosna, mlada Aleksandra Perišić je došla do neverovatnog uspeha na Olimpijskim igrama u Parizu gde je osvojila srebrnu medalju u tekvondou. Ona je poražena u finalu od Mađarice Vivijane Marton, ali je bez obzira… »
Taekvondo opet doneo medalju Srbiji: Aleksandra Perišić je olimpijska vicešampionka

Taekvondo opet doneo medalju Srbiji: Aleksandra Perišić je olimpijska vicešampionka

Danas 10.08.2024
U trećoj borbi sprskih olimpijaca za zlatnu medalju u Parizu zlato nije i stavljeno oko vrata, ali je taekvondo još jednom opravdao da je nacionalna olimpijska uzdanica. Aleksandra Perišić (22) osvojila je srebro. Kraljica! Glavu gore… »
Aleksandra Perišić žali zbog poraza u finalu: Ponosna sam, ali nisam srećna, jer došla sam po zlato

Aleksandra Perišić žali zbog poraza u finalu: Ponosna sam, ali nisam srećna, jer došla sam po zlato

Danas 10.08.2024
Aleksandra Perišić, koja je u taekvondu osvojila srebrnu medalju u kategoriji do 67 kg, grcala je dajući izjavu za RTS neposredno posle finalne borbe s Mađaricom Vivijanom Marton. Njene suze su otkrile žal za olimpijskim tronom. „Drago min je što… »
Sa kontroverzama na tron: Alžirska bokserka Iman Helif olimpijska šampionka (VIDEO)

Sa kontroverzama na tron: Alžirska bokserka Iman Helif olimpijska šampionka (VIDEO)

Danas 09.08.2024
Iman Helif (25), bokserka iz Alžira koja je izazvala kontroverze na Olimpijskim igrama u Parizu zbog svoje polne pripadnosti, osvojila je zlatnu medalju u kategoriji 66 kg. U finalu je pobedila Kineskinju Lju Jang sa 5:0. Alžiru je donela prvu medalju u… »

Vesti dana »