Povezane vesti

Olimpijske igre u Parizu 2024: Slovenka zlatna u penjanju, Srbiji bronza u košarci, oproštaj legende maratona

Olimpijske igre u Parizu 2024: Slovenka zlatna u penjanju, Srbiji bronza u košarci, oproštaj legende maratona

Južne vesti 10.08.2024
DANIEL IRUNGU/EPA-EFE/REX/Shutterstock Janja Garnbret tokom olimpijskog finala Sloveniji zlato, Srbiji bronza 15. dana takmičenja Olimpijskih igara u Parizu. Slovenka Janja Garnbret odbranila je zlato iz Tokija pre tri godine i postala prvi sportista ove… »
Bogdanović: Kad je dobra družina sve je lagano, svaka nam čast ljudi

Bogdanović: Kad je dobra družina sve je lagano, svaka nam čast ljudi

Radio 021 10.08.2024
Bogdan Bogdanović je dosad imao četiri srebrne medalje kao reprezentativac Srbije, a sada je kao kapiten "Orlove" predvodio do bronze na Olimpijskim igrama. U izjavi za medije posle utakmice naglasio je atmosferu u nacionalnoj selekciji Srbije… »
"Bravoooooo!" Ceca Ražnatović oduševljena bronzanom medaljom srpskih košarkaša na Olimpijskim igrama

"Bravoooooo!" Ceca Ražnatović oduševljena bronzanom medaljom srpskih košarkaša na Olimpijskim igrama

Telegraf 10.08.2024
Preporučujemo. Srpska košarkaška reprezentacija osvojila je bronzanu medalju na Olimpijskim igrama u Parizu, pobedivši Nemačku rezultatom 93:83. Ova izvanredna pobeda došla je nakon poraza od selekcije SAD i donela veliku radost svim ljubiteljima… »
VIDEO - Srbi slave u kafiću, stižu li na dodelu?!

VIDEO - Srbi slave u kafiću, stižu li na dodelu?!

Sportske.net 10.08.2024
Dok čekamo dodelu medalja na olimpijskom turniru za košarkaše u hali "Bersi", prikazaćemo vam detalje sa proslave reprezentacije Srbije, koja je jutros pobedom protiv Nemačke osvojila bronzu. Naši košarkaši su se opustili u jednom od kafića u… »
Bogdanović: Zahvalan što sam kapiten ovakvog tima

Bogdanović: Zahvalan što sam kapiten ovakvog tima

Sportski žurnal 10.08.2024
Srbija je u meču za bronzanu medalju na Igrama pobedila Nemačku 93:83. Kapiten Bogdan Bogdanović sa 16 poena u finalu doprineo je olimpijskoj bronzi: - Jao, presrećan sam, majke mi. Toliko je bilo teško oporaviti se posle onog meča sa Amerikancima… »
„Osvojili su drvenu medalju“: Marinković kroz osmeh o osveti Nemcima i bronzi Srbije

„Osvojili su drvenu medalju“: Marinković kroz osmeh o osveti Nemcima i bronzi Srbije

Nova 10.08.2024
: Košarkaši Srbije osvojili su bronzanu medalju na Olimpijskim igrama u Parizu pobedom nad Nemačkom 93:83. Srbija je zahvaljujući Nikoli Jokiću, Vasi Miciću, Bogdanu Bogdanoviću, Vanji Marinkoviću i ostalima došla do medalje tako što je srušila… »
Evo kada košarkaši Srbije stižu u Beograd posle bronze u Parizu

Evo kada košarkaši Srbije stižu u Beograd posle bronze u Parizu

Nova 10.08.2024
: Košarkaši Srbije osvojili su bronzanu medalju na Olimpijskim igrama u Parizu pobedom nad Nemačkom 93:83. Obezbedili su tako petu medalju za našu zemlju u Parizu, a nije ih slomio ni bolan poraz od Sjedinjenih Država u polufinalu pre manje od 48… »
Bogdan Bogdanović prve čestitke za bronzu primio od Karmela Entonija (FOTO)

Bogdan Bogdanović prve čestitke za bronzu primio od Karmela Entonija (FOTO)

Danas 10.08.2024
Na meču košarkaša Srbije i Nemačke za olimpijsku bronzanu medalju jedan od gledalaca iz prvih redova tik uz teren bio je proslavljeni američki košarkaš Karmelo Entoni (40), trostruki uzastopni osvajač zlata sa SAD (2008-16). Nekadašnji NBA as je… »
Bogdanović kapiten: Presrećan sam, majke mi, ovo je jedan od najboljih timova u kojem sam igrao

Bogdanović kapiten: Presrećan sam, majke mi, ovo je jedan od najboljih timova u kojem sam igrao

Danas 10.08.2024
Kapiten Srbije Bogdan Bogdanović je posle osvojene bronzane medalje prigrlio Vasilija Micića, ogrnutog srpskom zastavom, a onda je stao pred kameru RTS za izjavu. „Jao, presrećan sam, majke mi, što smo osvojili ovo. Nije bilo lako ustati u sedam za… »
Olimpijske igre u Parizu 2024: Košarkaši Srbije nadigrali Nemce u borbi za olimpijsku bronzu, Jokić ušao u istoriju

Olimpijske igre u Parizu 2024: Košarkaši Srbije nadigrali Nemce u borbi za olimpijsku bronzu, Jokić ušao u istoriju

Blic 10.08.2024
„Nadam se da će bronza sijati zlatnim sjajem", rekao je srpski plejmejker Aleksa Avramović posle gorkog poraza od Amerikanaca u polufinalu olimpijskog turnira. Tako i bi! U herojskoj borbi za bronzanu medalju nepokolebljivi srpski košarkaši porazili… »
"Jao, presrećan sam, majke mi" Bogdanove reči posle olimpijske bronze odjekuju planetom: Mi smo svi jednaki, pokazali smo…

"Jao, presrećan sam, majke mi" Bogdanove reči posle olimpijske bronze odjekuju planetom: Mi smo svi jednaki, pokazali smo…

Kurir 10.08.2024
Košarkaška reprezentacija Srbije završila je svoj meč za bronzanu medalju na Olimpijskim igrama. Osvojili su "Orlovi" bronzu, srušili su Nemce, a Bogdan Bogdanović nije krio zadovoljstvo zbog toga. - Jao, presrećan sam, majke mi što smo dobili… »
Košarkaši Srbije osvojili bronzu na Olimpijskim igrama

Košarkaši Srbije osvojili bronzu na Olimpijskim igrama

Radio sto plus 10.08.2024
Srbiju je do pobede predvodio Nikola Jokić sa 19 poena, 12 skokova i 11 asistencija. On je danas postao četvrti igrač u istoriji Igara koji je uspeo da zabeleži tripl-dabl na jednom meču. Jokića su pratili Vasilije Micić sa 19, Bogdan Bogdanović… »
Košarkaši, cela Srbija je ponosna na vas! Sija bronza kao zlato, Jokić povukao kad je najteže

Košarkaši, cela Srbija je ponosna na vas! Sija bronza kao zlato, Jokić povukao kad je najteže

Mondo 10.08.2024
Srbija je pobedila Nemačku i osvojila bronzu! Košarkaši Srbije osvojili su bronzu na Olimpijskim igrama. Pobedili su Nemačku i revanširali se za prošlogodišnje finale Mundobasketa - 93:83! Od prvog do poslednjeg minuta je srpski tim dominirao, brzo… »
Bogdanović samo što ne poleti: "Presrećan sam, majke mi, što smo dobili ovo"

Bogdanović samo što ne poleti: "Presrećan sam, majke mi, što smo dobili ovo"

B92 10.08.2024
Kakva promena kod Bogdana Bogdanovića danas posle meča i nakon poraza od SAD. Preokret za 180 stepeni kod našeg kapitena. Potonuo je posle poraza u polufinalu, bilo je i suza, a dva dana kasnije ga ponovo vidimo nasmejanog. I očekivano, upravo je… »
Ceca čestitala košarkašima bronzu koja sija kao zlato: Jedna reč je dovoljna za veliku pobedu orlova na Olimpijskim igrama

Ceca čestitala košarkašima bronzu koja sija kao zlato: Jedna reč je dovoljna za veliku pobedu orlova na Olimpijskim igrama

Kurir 10.08.2024
Reprezentacija Srbije pobedila je Nemačku u meču za treće mesto na Olimpijskim igrama rezultatom 93:83. Pevačica Svetlana Ceca Ražnatović oglasila se na Instagramu i čestitala našim momcima na bronzi. "Bravooo", napisala je Ceca, uz zastavu… »
Olimpijske igre u Parizu 2024: Srbiji bronza u košarci

Olimpijske igre u Parizu 2024: Srbiji bronza u košarci

NIN 10.08.2024
Nekoliko sportista i timova sa Balkana bore se za nove medalje na Olimpijskim igrama u Parizu. Petnaestog dana takmičenja, muška košarkaška reprezentacija Srbije pobedila je Nemačku 93:83 i osvojila bronzanu medalju. Srbija je vodila ceo meč, a dve… »
Olimpijske igre u Parizu 2024: Košarkaši Srbije nadigrali Nemce u borbi za olimpijsku bronzu, Jokić ušao u istoriju

Olimpijske igre u Parizu 2024: Košarkaši Srbije nadigrali Nemce u borbi za olimpijsku bronzu, Jokić ušao u istoriju

NIN 10.08.2024
"Nadam se da će bronza sijati zlatnim sjajem", rekao je srpski plejmejker Aleksa Avramović posle gorkog poraza od Amerikanaca u polufinalu olimpijskog turnira. Tako i bi! U herojskoj borbi za bronzanu medalju nepokolebljivi srpski košarkaši porazili… »
Olimpijske igre u Parizu 2024: Srbiji bronza u košarci, oproštaj legende maratona

Olimpijske igre u Parizu 2024: Srbiji bronza u košarci, oproštaj legende maratona

Danas 10.08.2024
Nekoliko sportista i timova sa Balkana bore se za nove medalje na Olimpijskim igrama u Parizu. Petnaestog dana takmičenja, muška košarkaška reprezentacija Srbije pobedila je Nemačku 93:83 i osvojila bronzanu medalju. Srbija je vodila ceo meč, a dve… »
"Presrećan sam, majke mi!" Prvi utisci nakon bronze: Bogdan zahvalan timu, Vasi najveći uspeh!

"Presrećan sam, majke mi!" Prvi utisci nakon bronze: Bogdan zahvalan timu, Vasi najveći uspeh!

Mondo 10.08.2024
Srpski košarkaši izneli svoje impresije nakon pobede protiv Nemačke. Košarkaška reprezentacja Srbije stigla je do bronzane medalje na Olimpijskim igrama u Parizu, pobedom nad Nemačkom (93:83) u meču za treće mesto. Zablistala je Srbija, oporavila… »
Jokić je prvo kod njih otrčao: Dirljive scene sa Olimpijskih igara, ovo je raznežilo sve

Jokić je prvo kod njih otrčao: Dirljive scene sa Olimpijskih igara, ovo je raznežilo sve

Mondo 10.08.2024
Nikola Jokić je posle osvajanje bronze prvo otrčao do ćerke Ognjena, supruge Natalije i braće Strahinje i Nemanje. Srbija je osvojila bronzanu medalju na Olimpijskim igrama, pobedila je Nemačku u meču za treće mesto (93:83). Svi zajedno su odradili… »
Sreća kojoj nema kraja - srpski košarkaši pali u trans posle bronze! Radovali se kao deca, ove fotke su oduševile planetu…

Sreća kojoj nema kraja - srpski košarkaši pali u trans posle bronze! Radovali se kao deca, ove fotke su oduševile planetu…

Kurir 10.08.2024
Košarkaška reprezentacija Srbije savladala je Nemačku rezultatom 93:83 i stigla do bronze na Olimpijskim igrama u Parizu. Naš fotoreporter sa lica mesta napravio je spektakularne fotografije slavlja naših košarkaša i možete ih videti u galeriji… »
"Vaša bronza je za nas zlato" Dragana Mirković čestitala košarkašima na velikom uspehu na Olimpijskim igrama! Ponos

"Vaša bronza je za nas zlato" Dragana Mirković čestitala košarkašima na velikom uspehu na Olimpijskim igrama! Ponos

Kurir 10.08.2024
Najveća balkaska zvezda Dragana Mirković čestitala je srpskim koštarkašima osvojenu bronzanu medalju na Olimpijskim igrama u Parizu. Naši momci su savladali u borbi za treće mesto Nemačku rezultatom 93:83. Momci, vaša bronza je za nas zlato… »
"Hvala što se reč: 'Srbija' izgovara sa ponosom" Estrada slavi pobedu naših košarkaša: "Ova brozna sija kao zlato"

"Hvala što se reč: 'Srbija' izgovara sa ponosom" Estrada slavi pobedu naših košarkaša: "Ova brozna sija kao zlato"

Blic 10.08.2024
Reprezentacija Srbije pobedila je Nemačku u meču i osvojila bronzu na Olimpijskim igrama u Parizu. Čitava Srbija slavi zbog osvojene bronze, a naša estrada odmah se oglasila na društvenim mrežama. - Hvala vam! Hvala što nam u ova sumorna i… »
FIBA: Svi za jednog, jedan za svi

FIBA: Svi za jednog, jedan za svi

Sportski žurnal 10.08.2024
Srbija je u meču za bronzanu medalju na Igrama pobedila Nemačku 93:83. Posle meča za bronzanu medalju FIBA je kratko, uz prigodnu sliku Orlova sa medaljom, tvitnula. - Svi za jednog, jedan za svi. Srbija je osvojila bronzu. SVI ZA JEDNOG, JEDAN ZA SVI… »
Pogledajte sramotno ponašanje Nemaca: Izgubili bronzu protiv Srbije, pa šokirali sudije (video)

Pogledajte sramotno ponašanje Nemaca: Izgubili bronzu protiv Srbije, pa šokirali sudije (video)

Mondo 10.08.2024
Da li je moguće da su se Nemci posle svega žalili na suđenje kod arbitara? Protiv Srbije koja je najviše oštećena na celom turniru... Košarkaška reprezentacija Srbije osvojila je bronzanu medalju na Olimpijskim igrama u Parizu pobedivši svetskog… »
FIBA na srpskom čestitala Srbiji: Nisu nam dali u finale, pa se javili posle bronze!

FIBA na srpskom čestitala Srbiji: Nisu nam dali u finale, pa se javili posle bronze!

Mondo 10.08.2024
FIBA je čestitala Srbiji na velikom uspehu i bronzi. Sija bronza kao zlato, košarkaši Srbije pobedili su Nemačku u meču za treće mesto, doneli su još jedno odličje na Olimpijskim igrama i obradovali naciju (93:83). Čestitke stižu sa svih strana… »
"Jao, presrećan sam, majke mi!" Bogdan Bogdanović o olimpijskoj bronzi: Kad je tu dobra družina, onda je sve lagano!

"Jao, presrećan sam, majke mi!" Bogdan Bogdanović o olimpijskoj bronzi: Kad je tu dobra družina, onda je sve lagano!

Večernje novosti 10.08.2024
SRBIJA je osvojila bronzanu medalju u košarci na Olimpijskim igrama u Parizu. Bolji su "orlovi" bili od Nemačke, a nakon meča blistao je kapiten Bogdan Bogdanović. FOTO: Tanjug/AP Emotivno je Bogdanović reagovao nakon meča. - Šta da kažem. Šalim… »
"Leteli smo!" Aleksa Avramović otkrio ko je najzaslužniji za maestralnu igru Srbije protiv Nemačke

"Leteli smo!" Aleksa Avramović otkrio ko je najzaslužniji za maestralnu igru Srbije protiv Nemačke

Večernje novosti 10.08.2024
SRBIJA se okitila bronzanom medaljom na Olimpijskim igrama. Savladali su Nemačku, a nakon meča Aleksa Avramović imao je posebnu poruku. FOTO: Tanjug/AP Podigli su se košarkaši Srbije nakon teškog meča protiv Amerike, uspeli su da dođu do medalje… »
Iza kulisa: Pogledajte scenu iz svlačionice košarkaša Srbije posle osvajanja olimpijske bronze (video)

Iza kulisa: Pogledajte scenu iz svlačionice košarkaša Srbije posle osvajanja olimpijske bronze (video)

Večernje novosti 10.08.2024
Košarkaška reprezentacija Srbije je za osvojila bronzu na Olimpijskim igrama u Parizu, a onda je u svlačionici počelo malo slavlje. I jedno podsećanje. Foto: Novosti Podsetimo, fantastična Srbija je bronzu osvojila pobedivši Nemačku u meču za… »
"Bogi kapiten, jedan je Bogi...": Bogdan davao izjavu, igrači mu skandirali, njegova reakcija će se pamtiti

"Bogi kapiten, jedan je Bogi...": Bogdan davao izjavu, igrači mu skandirali, njegova reakcija će se pamtiti

Telegraf 10.08.2024
Prelepa slika iz Pariza! Košarkaši Srbije osvojili su bronzanu medalju pošto su, posle poraza od slekcije SAD, pobedili Nemačku na Olimpijskim igrama u Parizu 93:83. Posle meča, izjavu je davao Bogdan Bogdanović: - Presrećan sam, majke mi. Toliko… »
FIBA se odmah javila zbog Srbije i Nemačke: Poslali su legendarnu poruku Svetislava Pešića na našem jeziku!

FIBA se odmah javila zbog Srbije i Nemačke: Poslali su legendarnu poruku Svetislava Pešića na našem jeziku!

Telegraf 10.08.2024
Misle na nas. Košarkaška reprezentacija Srbije je uspela da slavi protiv Nemačke sa 93:83 i tako dođe do broznane medalje na Olimpijskim igrama u Parizu. Orlovi se vraćaju kući sa medaljom oko vrata, čime su i još jednom postali ponos ove nacije… »
"Ovo je moj otac...": Oglasio se sin Svetislava Pešića, nikad emotivnijom porukom

"Ovo je moj otac...": Oglasio se sin Svetislava Pešića, nikad emotivnijom porukom

Telegraf 10.08.2024
Najlepša čestitka za selektora... Košarkaši Srbije osvojili su bronzanu medalju pošto su, posle poraza od slekcije SAD, pobedili Nemačku na Olimpijskim igrama u Parizu 93:83. Posle meča, na društvenim mrežama se ooglasio i sin selektora… »
Evo kada košarkaši Srbije stižu u Beograd posle pobede nad Nemcima i bronze na Olimpijskim igrama

Evo kada košarkaši Srbije stižu u Beograd posle pobede nad Nemcima i bronze na Olimpijskim igrama

Telegraf 10.08.2024
Vreme je za doček. Košarkaši Srbije osvojili su bronzanu medalju pošto su, posle poraza od slekcije SAD, pobedili Nemačku na Olimpijskim igrama u Parizu 93:83. Orlovi su, posle Svetskog prvenstva i srebrne medalje, nastavili niz osvajanja odličja, a… »
Posle osvajanja bronze oglasio se i Obradović: "Bronza koja sija kao zlato, bravo momci..."

Posle osvajanja bronze oglasio se i Obradović: "Bronza koja sija kao zlato, bravo momci..."

Telegraf 10.08.2024
Legendarni reprezentativac Jugoslavije srećan zbog uspeha. Košarkaška reprezentacija Srbije osvojila je bronzanu medalju na Olimpijskim igrama, pošto je u meču za treće mesto savladala Nemačku rezultatom 93:83. Veliki uspeh naše selekcije posebno… »
Oglasila se i NBA liga zbog Jokića i Bogdanovića na Olimpijskim igrama: Evo šta su poručili našim Srbima!

Oglasila se i NBA liga zbog Jokića i Bogdanovića na Olimpijskim igrama: Evo šta su poručili našim Srbima!

Telegraf 10.08.2024
Lep gest. Košarkaška reprezentacija Srbije je došla do bronzane medalje na Olimpijskim igrama u Parizu, gde su bili bolji od Nemačke sa 93:83, čime su došli do odličja. Nakon meča, čestitke Orlovima stižu sa doslovno svih strana. Prva se javila… »
Avramović posle bronze: "Njima posebno hvala, zbog njih smo leteli po terenu"

Avramović posle bronze: "Njima posebno hvala, zbog njih smo leteli po terenu"

Telegraf 10.08.2024
"Za mene je ova bronza kao zlatna", rekao je Avramović. Bio je Aleksa Avramović jedna od najboljih pojedinaca u ekipi košarkaške reprezentacije Srbije i sa 13 poena pomogao je da Orlovi pobede Nemačku (93:83) i osvoje bronzanu medlaju! Koliko je bio… »
Američki novinar se oglasio zbog Nikole Jokića: "Kada igra za svoju zemlju, toliko je strasti u njemu...:"

Američki novinar se oglasio zbog Nikole Jokića: "Kada igra za svoju zemlju, toliko je strasti u njemu...:"

Telegraf 10.08.2024
Velike reči... Košarkaši Srbije osvojili su bronzanu medalju pošto su, posle poraza od slekcije SAD, pobedili Nemačku na Olimpijskim igrama u Parizu 93:83. Posle meča, oglasile su se brojne ličnosti iz sveta košake, a jedan od njih je i američki… »
Joksimović "zakucao" Amerikance reakcijom na bronzu Srbije: "Znam da i oni znaju da je zlato naše"

Joksimović "zakucao" Amerikance reakcijom na bronzu Srbije: "Znam da i oni znaju da je zlato naše"

Telegraf 10.08.2024
Preporučujemo. Košarkaška reprezentacija Srbije osvojila je bronzanu medalju na Olimpijskim igrama u Parizu, nakon impresivne pobede nad Nemačkom rezultatom 93:83. Ovaj uspeh usledio je posle poraza od selekcije SAD i značajno je doprineo sportskom… »
Šmekerski potez Jokića na kraju: Pogledajte šta je prvo uradio dok su svi naši igrači slavili bronzu

Šmekerski potez Jokića na kraju: Pogledajte šta je prvo uradio dok su svi naši igrači slavili bronzu

Telegraf 10.08.2024
Bravo, Orlovi! Košarkaši Srbije osvojili su bronzanu medalju pošto su, posle poraza od slekcije SAD, pobedili Nemačku na Olimpijskim igrama u Parizu 93:83. Posle meča, svi igrači Srbije su podigli ruke i počeli da slave ogroman uspeh i bronzanu… »
Evo kad košarkaši Srbije primaju bronzanu medalju na OI

Evo kad košarkaši Srbije primaju bronzanu medalju na OI

Telegraf 10.08.2024
Gledaćemo Orlove na postolju negde između 23.30 i ponoći. Uspela je košarkaška reprezentacija Srbije da uradi ono zbog čega je došla u Pariz - da osvoji medalju na Olimpijskim igrama! Posle spektakla i tesnog poraza od SAD u finalu, Orlovi su u… »
Pogledajte šta su uradili svi košarkaši Srbije posle "Bože pravde": Potez koji je svima zapao za oko

Pogledajte šta su uradili svi košarkaši Srbije posle "Bože pravde": Potez koji je svima zapao za oko

Mondo 10.08.2024
Nakon što je intonirana himna "Bože pravde", svi košarkaši Srbije napravili su isti potez. Košarkaška reprezentacija Srbije igra protiv Nemačke za bronzanu medalju na Olimpijskim igrama u Parizu, a iako su se naši momci potrošili protiv SAD u… »
NBA legenda kojoj se Bogdan "rugao" došla opet da gleda Srbiju: Sa Bogdanovićem je i igrao zajedno

NBA legenda kojoj se Bogdan "rugao" došla opet da gleda Srbiju: Sa Bogdanovićem je i igrao zajedno

Telegraf 10.08.2024
Karmelo ne može bez košarkef. Košarkaška reprezentacija Srbije se nalazi u borbi za bronzanu medalju na Olimpijskim igrama u Parizu, gde im je rival Nemačka. Ovaj meč je prikupio veliku pažnju širom sveta, a u Bersi je stigla i NBA legenda u vidu… »
Evo ko sudi Srbiji protiv Nemaca: Jednog arbitra smo dobro zapamtili protiv Amerikanaca

Evo ko sudi Srbiji protiv Nemaca: Jednog arbitra smo dobro zapamtili protiv Amerikanaca

Telegraf 10.08.2024
I četvrti put...Roso. Košarkaška reprezentacija Srbije bori se za bronzanu medalju na Olimpijskim igrama u Parizu, a protivnik je selekcija Nemačke. Posle neverovatnog poraza od Amerikanaca, na izabranicima selektora Svetislava Pešića je da se… »
Sudio nam protiv amerikanaca, uzima pištaljku i u meču za bronzu! FIBA posle epskog skandala odredila arbitre za sudar sa…

Sudio nam protiv amerikanaca, uzima pištaljku i u meču za bronzu! FIBA posle epskog skandala odredila arbitre za sudar sa…

Kurir 10.08.2024
Košarkašima Srbije sudije su uskratile priliku da se bore za olimpijsko zlato i u epskom skandalu pogurale su Ameriku u finale Igara u Parizu. "Orlovi" će se boriti za bronzu (subota, 11.00), a poznato je koga je FIBA poslala da sudi na ovom meču… »

Vesti dana »