Povezane vesti

"Izgubila sam bebu u 5. mesecu i više nisam mogla da zatrudnim": Pevačica rasplakala sve potresnom ispovešću

"Izgubila sam bebu u 5. mesecu i više nisam mogla da zatrudnim": Pevačica rasplakala sve potresnom ispovešću

Mondo 10.08.2024
Potresna ispovest pevačice koja se pojavila u "Nikad nije kasno" rastužila je mnoge. Aleksandra Ilić iz Niša pojavila se u takmičenju "Nikad nije kasno" i svojom potresnom pričom rasplakala sve. Ona je otvoreno ispričala detalje borbe za potomstvo… »
"Izgubila sam bebu u petom mesecu i više nisam mogla da ostanem trudna": Pevačica rasplakala sve kada je progovorila o bolnoj…

"Izgubila sam bebu u petom mesecu i više nisam mogla da ostanem trudna": Pevačica rasplakala sve kada je progovorila o bolnoj…

Blic 10.08.2024
Učesnica muzičkog takmičenja "Nikad nije kasno", Aleksandra Ilić osvojila je publiku, gledaoce i žiri moćnim glasom, a njena pričala rasplakala je mnoge. Naime, pevačica je u emisiji otvoreno govorila o svojoj borbi za potomstvo i gubitak bebe… »
"Izgubila sam bebu u 5. Mesecu i više nisam mogla da imam decu" Potresna ispovest naše pevačice

"Izgubila sam bebu u 5. Mesecu i više nisam mogla da imam decu" Potresna ispovest naše pevačice

Kurir 10.08.2024
Aleksandra Ilić iz Niša pojavila se u takmičenju " Nikad nije kasno" i svojom potresnom pričom rasplakala sve. Ona je otvoreno ispričala detalje borbe za potomstvo i gubitak bebe. Naime, dok je njen straiji sin imao samo četiri godine, ona je… »
"Izgubila sam bebu i više nisam mogla da imam dece": Potresna priča naše pevačice

"Izgubila sam bebu i više nisam mogla da imam dece": Potresna priča naše pevačice

Telegraf 10.08.2024
Preporučujemo. Pevačica Aleksandra Ilić svojom životnom pričom rasplakala je region u emisiji „Nikad nije kasno“. Ona je otvoreno pred kamerama govorila o gubitu bebe i borbi za potomstvo. Naime, dok je njen straiji sin imao samo četiri godine… »

Vesti dana »