Povezane vesti

Slovenka se popela do zlata i izjednačenja sa Srbijom!

Slovenka se popela do zlata i izjednačenja sa Srbijom!

Sportske.net 10.08.2024
Janja Garnbret (25) iz Slovenije osvojila je danas zlatnu medalju u sportskom penjanju u kombinovanoj disciplini "boulder i lead" na Olimpijskim igrama u Parizu. Garnbert je u finalu osvojila 168,5 bodova, 84,4 u "boulderu", a 84,1 u "leadu". Srebro je sa… »
Vaterpolo spektakl sutra na olimpijskim igrama, Srbija i Hrvatska u borbi za zlato; Dovršiti posao, ostvariti san

Vaterpolo spektakl sutra na olimpijskim igrama, Srbija i Hrvatska u borbi za zlato; Dovršiti posao, ostvariti san

Dnevnik 10.08.2024
Vaterpolisti Srbije su u Parizu prešli dug put. Od prežaljenih pre početka Igara, pa do kritika nakopartija u grupi i prolaska u četvrtfinale kroz „iglene uši“, pa do fenomenalne igre protiv Grka i Amerike i nove, treće uzastopne borbe za… »
Janja do zlata na Igrama u sportskom penjanju

Janja do zlata na Igrama u sportskom penjanju

Sportski žurnal 10.08.2024
Garnbret je već godinama najbolja penjačica na svetu, uz dva zlata na Olimpijskim igrama ima i osam titula svetske prvakinje. Janja Garnbret (25) iz Slovenije osvojila je zlatnu medalju u sportskom penjanju u kombinovanoj disciplini "boulder i lead" na… »
Drašović: Kadri smo da san petočimo u javu! (VIDEO)

Drašović: Kadri smo da san petočimo u javu! (VIDEO)

Sport klub 10.08.2024
Vaterpolisti Srbije igraće u finalu Olimpijskih igara protiv selekcije Hrvatske koje je posle velike borbe pobedila Mađarsku sa 9:8 (3:3, 4:2, 2:2, 0:1). Srbija je podesećanja radi pobedila selekciju SAD sa 10:6. Hrvatske je i pre početka Olimpijskih… »
Brguljan za SK: Podvig Srbije i Hrvatske, šanse podjednake!

Brguljan za SK: Podvig Srbije i Hrvatske, šanse podjednake!

Sport klub 10.08.2024
Vaterpolisti Srbije igraće u finalu Olimpijskih igara protiv selekcije Hrvatske koje je posle velike borbe pobedila Mađarsku sa 9:8 (3:3, 4:2, 2:2, 0:1). Srbija je podesećanja radi pobedila selekciju SAD sa 10:6 (2:2, 4:2, 2:2, 2:0). Finale počinje u… »
Zbog Srba sam bio najnesrećniji na svetu: Selektor Hrvatske otvorio dušu pred finale Olimpijskih igara

Zbog Srba sam bio najnesrećniji na svetu: Selektor Hrvatske otvorio dušu pred finale Olimpijskih igara

Večernje novosti 10.08.2024
Vaterpolisti Srbije i Hrvatske igraće u finalu Olimpijskih igara, a to će biti repriza iz Rija 2016. godine, kada su "delfini" pobedili i stigli do dugo čekanog zlata. Foto: Tanjug/AP, N. Paraušić Ivica Tucak je i tada predvodio Hrvatsku i sada je… »
Hrvat vređao sudije gnusnim psovkama: Kamera sve snimila, hoće li se suočiti sa suspenzijom?! (video)

Hrvat vređao sudije gnusnim psovkama: Kamera sve snimila, hoće li se suočiti sa suspenzijom?! (video)

Hot sport 10.08.2024
Hrvati moraju da nadjačaju Dušana silnog ako žele zlato. Vaterpolisti Srbije saznali su svog protivnika u finalu Olimpijskih igara u Parizu, a to će biti reprezentacija Hrvatske, koja je u uzbudljivom polufinalu savladala Mađarsku rezultatom 9:8… »
"Kada sam izgubio od Srbije bio sam najnesrećniji čovek na svetu, ovo je strašno šta rade"

"Kada sam izgubio od Srbije bio sam najnesrećniji čovek na svetu, ovo je strašno šta rade"

B92 10.08.2024
Ivica Tucak, selektor vaterpolista Hrvatske, govorio je pred finale sa Srbijom na Olimpijskim igrama. Hrvatska je savladala Mađarsku u polufinalu i time zakazala meč za olimpijsko zlato sa "Delfinima", kojima je to treće zaredom. Tucak je kratko… »
Mađari, Hrvati, Rumuni, Bugari... Svi su ispred nas po broju medalja, ali i dalje može da se promeni!

Mađari, Hrvati, Rumuni, Bugari... Svi su ispred nas po broju medalja, ali i dalje može da se promeni!

Sportske.net 10.08.2024
Najviše medalja do danas je osvojila SAD, čak 111, od toga su 33 zlatne, po 39 imaju bronzanih i srebrnih, a sledi Kina sa 33 zlata, ali 27 srebra i 23 bronze. Slede Australija, Japan i Velika Britanija koji upotpunjuju top 5. Od zemalja u regionu… »
Slika koja govori barem dve hiljade reči o srbinu: Nemoguće je čuvati najboljeg vaterpolistu na svetu! (foto)

Slika koja govori barem dve hiljade reči o srbinu: Nemoguće je čuvati najboljeg vaterpolistu na svetu! (foto)

Hot sport 10.08.2024
Hrvati moraju da nadjačaju Dušana silnog ako žele zlato. Vaterpolisti Srbije saznali su svog protivnika u finalu Olimpijskih igara u Parizu, a to će biti reprezentacija Hrvatske, koja je u uzbudljivom polufinalu savladala Mađarsku rezultatom 9:8… »
Zbog Srba sam bio najnesrećniji na svetu: Hrvat pred finale priznao šta ga muči osam godina!

Zbog Srba sam bio najnesrećniji na svetu: Hrvat pred finale priznao šta ga muči osam godina!

Mondo 10.08.2024
Nakon osam godina selektor Ivica Tucak priznao koliko mu je teško pao poraz od Srbije. Finale vaterpolo turnira na Olimpijskim igrama igraće Srbija i Hrvatska! Naš tim je do meča za zlato stigao nakon ubedljive pobede protiv SAD (10:6), dok su se… »
Kakva fotografija - kako zaustaviti Srbina, najboljeg na svetu? FOTO

Kakva fotografija - kako zaustaviti Srbina, najboljeg na svetu? FOTO

B92 10.08.2024
Znate onu fotografiju Andreasa Inijeste sa Evropskog prvenstva, kada je oko njega petorica Italijana. Dobili smo i srpski ekvivalent. Godinama je Dušan Mandić u vrhu svetskog vaterpola, ali prolaz u finale Olimpijskih igara sa već unapred otpisanim… »
Uroš Stevanović: Dobra odbrana sa igračem manje odlučila pobednika

Uroš Stevanović: Dobra odbrana sa igračem manje odlučila pobednika

Danas 09.08.2024
Selektor vaterpolo reprezentacije Srbije Uroš Stevanović rekao je da je njegova ekipa polufinalnu utakmicu na olimpijskom turniru odigrala bolje nego četvrtfinalnu, a da je pobednika duela protiv SAD odlučilo to što je srpski tim igrao dobro u… »

Vesti dana »