Povezane vesti

"Tučeš me 3 dana zaredom" Bivši predsednik zlostavljao partnerku? Pojavile se jezive fotografije nekadašnje prve dame u…

"Tučeš me 3 dana zaredom" Bivši predsednik zlostavljao partnerku? Pojavile se jezive fotografije nekadašnje prve dame u…

Kurir 10.08.2024
Fabiola Janez, bivša prva dama Argentine, optužila je nekadašnjeg predsednika Alberta Fernandesa za fizičko i emocionalno zlostavljanje! Na šokantnim fotografijama vidi se Janez sa podlivima nakon što je pretučena od strane Fernandesa. Optužbe su… »
Objavljene jezive fotografije bivše prve dame Argentine: Plava od modrica, optužuje nekadašnjeg predsednika za nasilje

Objavljene jezive fotografije bivše prve dame Argentine: Plava od modrica, optužuje nekadašnjeg predsednika za nasilje

Nova 10.08.2024
: Fabiola Janez, bivša prva dama Argentine, optužila je nekadašnjeg predsednika i bivšeg partnera Alberta Fernandeza za fizičko i emocionalno zlostavljanje. Argentinski portal "Infobae" objavio je fotografije koje prikazuju Janez sa podlivima na oku… »
(Foto) "tučeš me 3 dana zaredom": Osvanule jezive fotografije bivše prve dame Argentine: Plava je od modrica, optužuje…

(Foto) "tučeš me 3 dana zaredom": Osvanule jezive fotografije bivše prve dame Argentine: Plava je od modrica, optužuje…

Blic 10.08.2024
Fabiola Janez, bivša prva dama Argentine, optužila je nekadašnjeg predsednika i bivšeg partnera Alberta Fernandeza za fizičko i emocionalno zlostavljanje. Fotografije koje prikazuju Janez sa podlivima šokirale su građane i dodatno narušile… »

Vesti dana »