Povezane vesti

(VIDEO) Kokanović o novim blokadama: Tri do pet tačaka železničkog saobraćaja na više mesta

(VIDEO) Kokanović o novim blokadama: Tri do pet tačaka železničkog saobraćaja na više mesta

N1 Info 10.08.2024
Podeli : Jedan od organizatora protesta protiv rudarenja litijuma Zlatko Kokanović izjavio je večeras nakon blokade Prokopa i Železničke stanice Novi Beograd, da će od sutra imati još tri do pet tačaka železničkog saobraćaja na više mesta u… »
Marijana Petković iz Gornjih Nedeljica: Tražimo da protest u Beogradu bude miran i dostojanstven

Marijana Petković iz Gornjih Nedeljica: Tražimo da protest u Beogradu bude miran i dostojanstven

Danas 10.08.2024
Mi radimo nešto što verovatno većina ljudi ne bi radila, ali eto to je naš izbor i naša pravo, rekla je za N1 Marijana Petković iz „Ne damo Jadar“ navodeći da traže da protest protiv litijuma u Beogradu bude miran i dostojanstven. Petković… »
Zlatko Kokanović i Marijana Petković: Pozdravili smo se sa najbližima, nećemo ih osramotiti

Zlatko Kokanović i Marijana Petković: Pozdravili smo se sa najbližima, nećemo ih osramotiti

Nova 10.08.2024
: Nakon što nakon 40 dana vlast nije odgovorila na zahtev upućen sa protesta u Loznici da se izglasa zakon o zabrani istraživanja i kopanja litijuma i bora u Srbiji zbog čega će se večeras održati protest u 19h u Beogradu nakon kojeg će se krenuti… »
Marijana Petković iz Gornjih Nedeljica: Tražimo da protest u Beogradu bude miran i dostojanstven

Marijana Petković iz Gornjih Nedeljica: Tražimo da protest u Beogradu bude miran i dostojanstven

N1 Info 10.08.2024
Podeli : Mi radimo nešto što verovatno većina ljudi ne bi radila, ali eto to je naš izbor i naša pravo, rekla je za N1 Marijana Petković iz "Ne damo Jadar" navodeći da traže da protest protiv litijuma u Beogradu bude miran i dostojanstven… »
Kokanović pred protest u Beogradu: Idemo u šetnju do odredišta za blokade, od ponedeljka očekujemo proteste u celoj zemlji

Kokanović pred protest u Beogradu: Idemo u šetnju do odredišta za blokade, od ponedeljka očekujemo proteste u celoj zemlji

Nova 10.08.2024
: Jedan od organizatora večerašnjeg protesta u Beogradu protiv iskopavanja litijuma Zlatko Kokanović rekao je da je sve spremno za protest, da imaju dovoljno redara, jer su dobili najave da će biti ubačenih elemenata. "Sugerisali smo policiji da… »
Kokanović o protestu u Beogradu: Pozdravio sam se sa ženom, decom i rekao sam da ću se vratiti kako god

Kokanović o protestu u Beogradu: Pozdravio sam se sa ženom, decom i rekao sam da ću se vratiti kako god

N1 Info 10.08.2024
Podeli : Jedan od organizatora večerašnjeg protesta u Beogradu protiv iskopavanja litijuma Zlatko Kokanović rekao je da je sve spremno za protest, da imaju dovoljno redara, jer su dobili najave da će biti ubačenih elemenata. "Sugerisali smo policiji… »
Kokanović o protestu u Beogradu: Pozdravio sam se sa ženom, decom i rekao sam da ću se vratiti kako god

Kokanović o protestu u Beogradu: Pozdravio sam se sa ženom, decom i rekao sam da ću se vratiti kako god

Novi magazin 10.08.2024
Jedan od organizatora večerašnjeg protesta u Beogradu protiv iskopavanja litijuma Zlatko Kokanović rekao je da je sve spremno za protest, da imaju dovoljno redara, jer su dobili najave da će biti ubačenih elemenata. "Sugerisali smo policiji da povedu… »

Vesti dana »