Povezane vesti

Olimpijski prebezi: Sportisti koji traže spas od ugnjetavanja i siromaštva

Olimpijski prebezi: Sportisti koji traže spas od ugnjetavanja i siromaštva

Blic 10.08.2024
„Na Olimpijskim igrama u Tokiju bila sam u reprezentaciji Belorusije", kaže sprinterka Kristina Timanovskaja. „Sada, na Igrama u Parizu, predstavljam Poljsku". Na Igrama u Tokiju, koje su zbog pandemije korona virusa održane 2021, 27-godišnja… »
Olimpijski prebezi: Sportisti koji traže spas od ugnjetavanja i siromaštva

Olimpijski prebezi: Sportisti koji traže spas od ugnjetavanja i siromaštva

Radio 021 10.08.2024
Beloruska sprinterka Kristina Timanovskaja odbila je da ide kući tokom Olimpijskih igara u Tokiju, dok je dizač tegova iz Ugande Julijus Sekitoleko nestao da bi tražio posao da izdržava porodicu. Getty Images Beloruska sprinterka Kristina Timanovskaja… »
Olimpijski prebezi: Sportisti koji traže spas od ugnjetavanja i siromaštva

Olimpijski prebezi: Sportisti koji traže spas od ugnjetavanja i siromaštva

BBC News 10.08.2024
Beloruska sprinterka Kristina Timanovskaja odbila je da ide kući tokom Olimpijskih igara u Tokiju, dok je dizač tegova iz Ugande Julijus Sekitoleko nestao da bi tražio posao da izdržava porodicu. „Na Olimpijskim igrama u Tokiju bila sam u… »
Olimpijski prebezi: Sportisti koji traže spas od ugnjetavanja i siromaštva

Olimpijski prebezi: Sportisti koji traže spas od ugnjetavanja i siromaštva

Danas 10.08.2024
„Na Olimpijskim igrama u Tokiju bila sam u reprezentaciji Belorusije“, kaže sprinterka Kristina Cimanuskaja. „Sada, na Igrama u Parizu, predstavljam Poljsku“. Na Igrama u Tokiju, koje su zbog pandemije korona virusa održane 2021, 27-godišnja… »
Olimpijski prebezi: Sportisti koji traže spas od ugnjetavanja i siromaštva

Olimpijski prebezi: Sportisti koji traže spas od ugnjetavanja i siromaštva

NIN 10.08.2024
"Na Olimpijskim igrama u Tokiju bila sam u reprezentaciji Belorusije", kaže sprinterka Kristina Timanovskaja. "Sada, na Igrama u Parizu, predstavljam Poljsku". Na Igrama u Tokiju, koje su zbog pandemije korona virusa održane 2021, 27-godišnja… »

Vesti dana »