Povezane vesti

Premijer Vučević u svlačionici čestitao košarkašima Tresao se Bersi: "Ko je najbolji? Srbija"! (video)

Premijer Vučević u svlačionici čestitao košarkašima Tresao se Bersi: "Ko je najbolji? Srbija"! (video)

Kurir 10.08.2024
Premijer Srbije Miloš Vučević među prvima je čestitao košarkašima Srbije osvajanje bronzane olimpijske medalje. Naši košarkaši su ubedljivo pobedili Nemačku u borbi za treće mesto, a premijer Vučević im je svima čestitao u svlačionici… »
Perišićeva: Velika mi je čast što sam osvojila ovu vrednu medalju za Srbiju

Perišićeva: Velika mi je čast što sam osvojila ovu vrednu medalju za Srbiju

Politika 10.08.2024
PARIZ - Srpska tekvondostkinja Aleksandra Perišić rekla je u Srpskoj kući u Parizu da joj je velika čast što je osvojila srebrnu medalju za Srbiju na Olimpijskim igrama. "Velika mi je čast što sam osvojila ovu vrednu medalju za Srbiju. Jeste, bio… »
Vučević čestitao bronzanim košarkašima: "Celom svetu ste pokazali kako se bori za svoj narod i otadžbinu"

Vučević čestitao bronzanim košarkašima: "Celom svetu ste pokazali kako se bori za svoj narod i otadžbinu"

Telegraf 10.08.2024
Košarkaška reprezentacija Srbije osvojila je danas bronzanu medalju na Olimpijskim igrama u Parizu. Premijer Republike Srbije Miloš Vučević čestitao je danas košarkaškoj reprezentaciji Srbije osvajanje bronzane medalje na Olimpijskim igrama u… »
Denver i Atlanta čestitali Jokiću i Bogdanoviću osvajanje bronzane medalje

Denver i Atlanta čestitali Jokiću i Bogdanoviću osvajanje bronzane medalje

Politika 10.08.2024
DENVER - Košarkaški klubovi Denver i Atlanta čestitali su danas svojim igračima i reprezentativcima Srbije Nikoli Jokiću i Bogdanu Bogdanoviću osvajanje bronzane medalje na Olimpijskim igrama u Parizu. Denver je uputio čestitke Jokiću i… »
Kragujevčani srećni zbog „bronzanih“ košarkaša

Kragujevčani srećni zbog „bronzanih“ košarkaša

RTK 10.08.2024
Košarkaška reprezentacija Srbije osvojila je danas bronzanu medalju na Olimpijskim igrama u Parizu, pošto je pobedila selekciju Nemačke rezultatom 93:83. Najbolji u reprezentaciji Srbije bio je Nikola Jokić koji je zabeležio 19 poena, 11 skokova i… »
Vučević: Srbija je zemlja košarke, celom svetu ste pokazali kako se bori za svoj narod

Vučević: Srbija je zemlja košarke, celom svetu ste pokazali kako se bori za svoj narod

Politika 10.08.2024
Predsednik Vlade Republike Srbije Miloš Vučević čestitao je danas reprezentativcima Republike Srbije u košarci osvajanje bronzane medalje na Olimpijskim igrama u Parizu. "Bravo košarkaši! Pokazali ste fantastičnu igru, borbenost i srčanost. Celom… »
Vučić čestitao košarkašima: Zaslužili ste zlato, hvala vam za bronzu!

Vučić čestitao košarkašima: Zaslužili ste zlato, hvala vam za bronzu!

Politika 10.08.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić čestitao je danas košarkaškoj reprezentaciji Srbije osvajanje bronzane medalje na Olimpijskim igrama u Parizu. "Zaslužili ste zlato, hvala vam za bronzu! Čestitam i beskrajno hvala na svemu što ste uradili za… »
Za premijera sija kao zlato Vučević čestitao košarkašima na novoj medalji za otadžbinu

Za premijera sija kao zlato Vučević čestitao košarkašima na novoj medalji za otadžbinu

Dnevnik 10.08.2024
Premijer Srbije Miloš Vučević čestitao je reprezentaciji Srbije u košarci na bronzanoj medalji. -Bravo, košarkaši! Pokazali ste fantastičnu igru, borbenost i srčanost. Celom svetu ste pokazali kako se bori za svoj narod, i svoju otadžbinu… »
Dačić čestitao košarkašima: "Junački ste se borili i svi kao jedan maestralno odigrali za našu Srbiju"

Dačić čestitao košarkašima: "Junački ste se borili i svi kao jedan maestralno odigrali za našu Srbiju"

Telegraf 10.08.2024
Košarkaši Srbije osvojili su bronzanu medalju na Olimpijskim igrama u Parizu. Potpredsednik Vlade Republike Srbije i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić čestitao je košarkaškoj reprezentaciji Srbije osvajanje bronzane medalje na Olimpijskim… »

Vesti dana »