Povezane vesti

Ovo je moj otac! Tako sam ponosan!

Ovo je moj otac! Tako sam ponosan!

Sportski žurnal 10.08.2024
Srbija je u meču za bronzanu medalju na Igrama pobedila Nemačku 93:83. - Ovo je moj otac, osvojio je medalju na svakom velikom takmičenju u mlađim uzrastima i seniorskoj konkurenciji... Uzor za posvećenost i među svim ostalim stvarima voljom da se… »
Ovo je moj otac i osvojio je sve! Marko Pešić se oglasio emotivnom porukom, da svi dobro zapamte ko je Kari

Ovo je moj otac i osvojio je sve! Marko Pešić se oglasio emotivnom porukom, da svi dobro zapamte ko je Kari

Mondo 10.08.2024
Marko Pešić oglasio se posle uspeha Srbije i posebno je pričao o svom ocu Svetislavu. Srbija je osvojila bronzanu medalju na Olimpijskim igrama. Sa klupe je "orlove" predvodio Svetislav Pešić koji je tako došao do novog odličja sa nacionalnim… »
Marko Pešić: "Ovo ovde je moj otac, tako sam ponosan!"

Marko Pešić: "Ovo ovde je moj otac, tako sam ponosan!"

Sportske.net 10.08.2024
Svetislav Pešić je još jednom uspeo da stigne do medalje sa reprezentacijom Srbije. Posle prošlosezonskog srebra na Mundobasketu, ove godine bronza na Olimpijskim igrama koja, mnogi to kažu, sija kao zlato. Jedan od onih koji su se oglasili jeste i… »
Pešić: "Ovo je moj otac..."

Pešić: "Ovo je moj otac..."

B92 10.08.2024
Marko Pešić, generalni direktor KK Bajern Minhen, posvetio je svom ocu Svetislavu objavu na društvenim mrežama. Selektor Srbije je predvodio naše košarkaše do bronzanog odličja na Olimpijskim igrama, savladavši Nemce rezultatom 93:83. Ubrzo se… »

Vesti dana »