Povezane vesti

Vozač autobusa zaspao za volanom? Novi detalji stravičnog sudara na putu za Rašku, poginula jedna osoba

Vozač autobusa zaspao za volanom? Novi detalji stravičnog sudara na putu za Rašku, poginula jedna osoba

Kurir 10.08.2024
Danas oko 13 časova došlo je do stravičnog sudara putničkog automobila niških registarskih tablica i autobusa na putu od Kraljeva ka Raškoj u mestu Ušće. - Za sada nije poznato kako je došlo do nesreće, nažalost jedna osoba koja je bila u… »
Užas na ibarskoj kod raške: Sudarili se automobil i autobus, ima nastradalih i povređenih

Užas na ibarskoj kod raške: Sudarili se automobil i autobus, ima nastradalih i povređenih

Dnevnik 10.08.2024
KRALjEVO: Na magistralnom putu Kraljevo - Raška došlo je do teške saobraćajne nezgode kada su se prema prvim informacijama sa terena sudarili putnički vozilo i autobus. - Slike sa lice mesta su jezive. Koliko smo mogli da čujemo dok stojimo u… »
Poginula jedna osoba u sudaru autobusa i automobila kod Kraljeva

Poginula jedna osoba u sudaru autobusa i automobila kod Kraljeva

Danas 10.08.2024
U sudaru autobusa i automobila danas na Ibarskoj magistrali kod Kraljeva jedna osoba poginula, javlja N1. Sudarili su se autobus podgoričkih tablica i automobil niške registracije, čiji vozač je preminuo rečeno je za N1 u Ministarrstvu unutrašnjih… »
Užas na Ibarskoj kod Raške: Sudarili se automobil i autobus, ima nastradalih i povređenih

Užas na Ibarskoj kod Raške: Sudarili se automobil i autobus, ima nastradalih i povređenih

IndeksOnline 10.08.2024
Kraljevo – Na magistralnom putu Kraljevo – Raška došlo je do teške saobraćajne nezgode kada su se prema prvim informacijama sa terena sudarili putnički vozilo i autobus. – Slike sa lice mesta su jezive. Koliko smo mogli da čujemo dok stojimo u… »
Sudar autobusa i automobila na putu Kraljevo-Raška, poginula jedna osoba

Sudar autobusa i automobila na putu Kraljevo-Raška, poginula jedna osoba

RTS 10.08.2024
Jedna osoba je nastradala u mestu Bojanići, na putu Kraljevo-Raška, u saobraćajnoj nesreći, u direktnom sudaru autobusa iz Podgorice i putničkog automobila niških registarski oznaka. Saobraćajna nesreća se dogodila oko 13 časova u mestu… »
"Imam tri ćerke, izvucite prvo njih" Ispovest svedoka sudara kod Žablja: Nisam ni znao da ima dece, lomio sam sve da dođem…

"Imam tri ćerke, izvucite prvo njih" Ispovest svedoka sudara kod Žablja: Nisam ni znao da ima dece, lomio sam sve da dođem…

Kurir 10.08.2024
Strašni prizori na putu Žabalj - Čurug potresli su mnoge koji su se našli na licu mesta kada je došlo do sudara, koji je izgleda, prema rečima očevidaca, izazvala treća osoba koja je presekla put automobilima i nakon izazvanog sudara, pobegla sa… »
"Ovde su mi 3 ćerke, vadite prvo njih": Potresna ispovest svedoka udesa kod Žablja, lomio vrata da dođe do dece

"Ovde su mi 3 ćerke, vadite prvo njih": Potresna ispovest svedoka udesa kod Žablja, lomio vrata da dođe do dece

Mondo 10.08.2024
Na putu Žabalj-Čurug danas se dogodila teška saobraćajna nesreća. Danas je u teškoj saobraćajnoj nesreći na putu Žabalj-Čurug povređeno nekoliko osoba, među kojima i deca, dok je jedna ženska osoba stradala na licu mesta. Strašni prizori… »
"Vadite prvo moje ćerke, imam ih tri": Čovek koji se našao na mestu jezive nesreće kod Žablja svedoči o užasu

"Vadite prvo moje ćerke, imam ih tri": Čovek koji se našao na mestu jezive nesreće kod Žablja svedoči o užasu

Telegraf 10.08.2024
U momentu kada je pritrčao da pomogne ljudima, nije ni znao da u kolima ima dece. Težak udes na putu Žabalj-Čurug, u kom je jedna devojka poginula, a sedmoro povređeno, navodno je izazvala treća osoba koja je presekla put automobilima i nakon… »
Sudar autobusa i automobila na putu Kraljevo-Raška, jedna osoba poginula

Sudar autobusa i automobila na putu Kraljevo-Raška, jedna osoba poginula

N1 Info 10.08.2024
Podeli : Na magistralnom putu od Kraljeva ka Raškoj došlo je do saobraćajne nesreće, gde je u sudaru autobusa i automobila jedna osoba poginula, rečeno je za N1 u MUP-u. Kako je rečeno, u pitanju je autobus podgoričkih tablica. Osoba koja je vozila… »
Sudar autobusa i automobila na putu Kraljevo-Raška, poginula jedna osoba

Sudar autobusa i automobila na putu Kraljevo-Raška, poginula jedna osoba

Euronews 10.08.2024
Jedna osoba je nastradala u mestu Bojanići, na putu Kraljevo-Raška, u saobraćajnoj nesreći, u direktnom sudaru autobusa iz Podgorice i putničkog automobila niških registarski oznaka. Saobraćajna nesreća se dogodila oko 13 časova u mestu… »
Jedna osoba poginula u sudaru autobusa i automobila na putu Kraljevo-Raška

Jedna osoba poginula u sudaru autobusa i automobila na putu Kraljevo-Raška

Radio 021 10.08.2024
U sudaru autobusa i automobila na magistralnom putu od Kraljeva ka Raškoj poginula je jedna osoba. Kako je rečeno za N1 u MUP-u, u pitanju je autobus podgoričkih tablica. Osoba koja je vozila automobil niških tablica je preminula i prevezana je u… »
Poginula jedna osoba u teškom udesu kod raške! Detalji saobraćajke na magistralnom putu: Povređeni hitno prebačeni u…

Poginula jedna osoba u teškom udesu kod raške! Detalji saobraćajke na magistralnom putu: Povređeni hitno prebačeni u…

Kurir 10.08.2024
Jedna osoba poginula je u saobraćajnom udesu koji se danas, oko 13 časova, dogodio na Ibarskoj magistrali, na putu Kraljevo - Raška, u mestu Bojanići, nedaleko od varošice Ušće. View this post on Instagram A post shared by Regionalna informativna… »
Sudar autobusa i automobila na putu Kraljevo-Raška, poginula jedna osoba

Sudar autobusa i automobila na putu Kraljevo-Raška, poginula jedna osoba

RTV 10.08.2024
KRALJEVO - Jedna osoba je nastradala u mestu Bojanići, na putu Kraljevo-Raška, u saobraćajnoj nesreći, u direktnom sudaru autobusa iz Podgorice i putničkog automobila niških registarski oznaka. Saobraćajna nesreća se dogodila oko 13 časova u… »

Vesti dana »