Povezane vesti

Ne želim da zaboravim na dedovinu svoju: Milica Pavlović ima veliku želju

Ne želim da zaboravim na dedovinu svoju: Milica Pavlović ima veliku želju

Story 10.08.2024
Popularna pevačica ponosna je na činjenicu da je odrasla na selu. Milica Pavlović rodno mesto čuva u srcu. Gornji Bunibrod kraj Leskovca je njena oaza mira, a iako su joj i baka i deka koji su tamo živeli, nažalost, preminuli, pevačica i dalje rado… »
"Hoću da imam svoje parče zemlje" Milica Pavlović o kupovini vikendice i selu u kojem je odrasla: "Ne želim da zaboravim…

"Hoću da imam svoje parče zemlje" Milica Pavlović o kupovini vikendice i selu u kojem je odrasla: "Ne želim da zaboravim…

Kurir 10.08.2024
Pevačica Milica Pavlović je odrasla u idiličnom ambijentu Gornjeg Bunibroda, okružena ljubavlju bake i deke za koje je bila izuzetno vezana, a nakon svih ovih godina mašta o blizini prirode i kupovini nekretnine koja će biti opasana zelenilom. To je… »
"Hoću da imam svoje parče zemlje": Milica Pavlović o kupovini vikendice i selu u kojem je odrasla: "Ne želim da zaboravim…

"Hoću da imam svoje parče zemlje": Milica Pavlović o kupovini vikendice i selu u kojem je odrasla: "Ne želim da zaboravim…

Blic 10.08.2024
Milica Pavlović priznala je da joj i danas nedostaje blizina prirode, naročito otkako se pre deset godina preselila u Beograd. Pevačica Milica Pavlović je odrasla u idiličnom ambijentu Gornjeg Bunibroda, okružena neizmernom ljubavlju bake i deke za… »
Evo šta Milici Pavlović mnogo nedostaje u Beogradu: "Ne želim da zaboravim dedovinu svoju"

Evo šta Milici Pavlović mnogo nedostaje u Beogradu: "Ne želim da zaboravim dedovinu svoju"

Telegraf 10.08.2024
Preporučujemo. Pevačica Milica Pavlović priznala je da joj i danas nedostaje blizina prirode, naročito otkako se pre deset godina preselila u Beograd, zbog čega je rešena da preduzme nešto po tom pitanju. Milica je odrasla u idiličnom ambijentu… »

Vesti dana »