Povezane vesti
Turska najavljuje deblokiranje pristupu Instagramu nakon devet dana zabrane
Politika 10.08.2024
Vlasti u Turskoj su danas saopštile da će dozvoliti pristup Instagramu nakon zabrane koja je trajala od 2. avgusta ;iz nejasnih razloga, između optužbi za „cenzuru” i „nezakonitog sadržaja”. „Nakon naših pregovora sa kompanijom vlasnicom Instagrama… »
"Pomirenje" Turske i Instagrama uz određene obostrane ustupke: Platforma ponovo dostupna korisnicima
Euronews 10.08.2024
Turska je danas vratila pristup platformi Instagram nakon što je kompanija pristala da sarađuje sa vlastima kada je u pitanju uklanjanje objava ako sadrže elemente određenih zločina ili ''propagande terorizma'', rekao je ministar saobraćaja i… »
Turska najavljuje deblokiranje pristupu Instagramu nakon devet dana zabrane
Novi magazin 10.08.2024
Vlasti u Turskoj su danas saopštile da će dozvoliti pristup Instagramu nakon zabrane koja je trajala od 2. avgusta iz nejasnih razloga, između optužbi za "cenzuru" i "nezakonitog sadržaja". "Nakon naših pregovora sa kompanijom vlasnicom Instagrama… »
Turska obnovila pristup Instagramu nakon pregovora sa kompanijom
Vesti online 10.08.2024
Turska je danas vratila pristup platformi Instagram nakon što je kompanija pristala da sarađuje sa vlastima kada je u pitanju uklanjanje objava ako sadrže elemente određenih zločina ili ”propagande terorizma”, rekao je ministar saobraćaja i… »
Vesti dana »

Hitno upozorenje RHMZ-a za istočnu Srbiju: Očekuju se intenzivni pljuskovi sa gradom
RTV pre 28 minutajoš 33 povezane

Kruševac: Otkriveno oko 40 tona neoznačenog i potencijalno opasnog pilećeg mesa
Pressek pre 2 satajoš 23 povezane

Protest i incidenti ispred prostorija SNS-a u Zemunu i Novom Beogradu
NIN pre 5 satijoš 20 povezanih

Može li Dodik da ostane predsednik Republike Srpske posle presude
BBC News pre 1 satjoš 97 povezanih

Vukašin Milićević pred crkvenim sudom u Patrijaršiji, ispred u znak podrške studenti i građani: "Bog sve vidi"
Novi magazin pre 2 satajoš 16 povezanih