Povezane vesti

Stanković: SNS "peca u prazno" pokušavajući da manipuliše i kupi ljude iz niške opozicije

Stanković: SNS "peca u prazno" pokušavajući da manipuliše i kupi ljude iz niške opozicije

NIN 11.08.2024
Narodni poslanik i potpredsednik Narodnog pokreta Srbije Đorđe Stanković izjavio je da Srpska napredna stranka "peca u prazno", pokušavaju da, kako kaže, manipuliše i kupi ljude iz niške opozicije kako bi prešli u SNS, dodavši da je siguran da se… »
Stanković: SNS pokušava da kupi ljude iz niške opozicije ali neće uspeti

Stanković: SNS pokušava da kupi ljude iz niške opozicije ali neće uspeti

Beta 11.08.2024
Potpredsednik Narodnog pokreta Srbije (NPS) Đorđe Stanković izjavio je, uoči sutrašnje konstitutivnu sednice Skupštine grada Niša, da Srpska napredna stranka (SNS) pokušava da manipuliše i kupi ljude iz niške opozicije kako bi prešli kod njih… »
Stanković (Narodni pokret Srbije): Mi smo dobili izbore koje oni pokušavaju da našteluju

Stanković (Narodni pokret Srbije): Mi smo dobili izbore koje oni pokušavaju da našteluju

Danas 11.08.2024
Srpska napredna stranka peca u prazno pokušavajući da manipulišu i kupe ljude iz niške opozicije kako bi prešli kod njih, ali sam siguran da se to neće desiti, rekao je danas za televiziju Nova potpredsednik Narodnog pokreta Srbije (NPS) i narodni… »

Vesti dana »