Povezane vesti

Stanković: Opozicija jedinstvena, SNS peca u prazno pokušavajući da kupi ljude

Stanković: Opozicija jedinstvena, SNS peca u prazno pokušavajući da kupi ljude

Glas juga 11.08.2024
,,SNS nema ni moralne ni druge objektivne kvalitete i da bi predstavljali građane Niša. Mi smo dobili izbore koje oni pokušavaju da našteluju i pitanje je na koji će način to sutra da protekne. Sumnjam da postoji većina sa njihove strane. Postoji… »
Stanković pred konstitutivnu sednicu: Branićemo volju Nišlija

Stanković pred konstitutivnu sednicu: Branićemo volju Nišlija

Jug press 11.08.2024
BEOGRAD-NIŠ Srpska napredna stranka peca u prazno pokušavajući da manipulišu i kupe ljude iz niške opozicije kako bi prešli kod njih, ali sam siguran da se to neće desiti, rekao je danas za televiziju Nova potpredsednik Narodnog pokreta Srbije… »
Stanković pred konstitutivnu sednicu: Građani Niša ne žele da ih i dalje vodi SNS

Stanković pred konstitutivnu sednicu: Građani Niša ne žele da ih i dalje vodi SNS

Jugmedia 11.08.2024
Srpska napredna stranka peca u prazno pokušavajući da manipulišu i kupe ljude iz niške opozicije kako bi prešli kod njih, ali sam siguran da se to neće desiti, rekao je danas za televiziju Nova potpredsednik Narodnog pokreta Srbije (NPS) i narodni… »
Stanković: SNS pokušava da kupi ljude iz niške opozicije ali neće uspeti

Stanković: SNS pokušava da kupi ljude iz niške opozicije ali neće uspeti

Niške vesti 11.08.2024
„SNS nema ni moralne ni druge objektivne kvalitete i da bi predstavljali građane Niša. Mi smo dobili izbore koje oni pokušavaju da našteluju i pitanje je na koji će način to sutra da protekne. Sumnjam da postoji većina sa njihove strane. Veliko… »
Stanković: SNS pokušava da kupi ljude iz niške opozicije ali neće uspeti

Stanković: SNS pokušava da kupi ljude iz niške opozicije ali neće uspeti

Radio sto plus 11.08.2024
“SNS nema ni moralne ni druge objektivne kvalitete i da bi predstavljali građane Niša. Mi smo dobili izbore koje oni pokušavaju da našteluju i pitanje je na koji će način to sutra da protekne. Sumnjam da postoji većina sa njihove strane. Veliko… »

Vesti dana »