Povezane vesti

Pešić: Ponosan sam na igrače, ovo je bio najbolji turnir u istoriji

Pešić: Ponosan sam na igrače, ovo je bio najbolji turnir u istoriji

Politika 11.08.2024
Selektor reprezentacije Srbije Svetislav Pešić izjavio je danas u Beogradu da je ponosan na igrače posle osvajanja bronzane medalje na Olimpijskim igrama i istakao da je košarkaški turnir u Parizu bio najbolji u istoriji Igara. Košarkaši Srbije su… »
Dobrić: Pored svih problema i poteškoća u glavi nam je bila samo medalja

Dobrić: Pored svih problema i poteškoća u glavi nam je bila samo medalja

Sportski žurnal 11.08.2024
Drago mi je da smo uspeli - istakao je Dobrić. Košarkaši Srbije doputovali su danas u Beograd, pošto su na Olimpijskim igrama u Parizu osvojila bronzanu medalju. Srbija je juče u meču za treće mesto na OI pobedila selekciju Nemačke rezultatom… »
Pešić: Doživeo sam veliku sreću što sam radio sa tim momcima

Pešić: Doživeo sam veliku sreću što sam radio sa tim momcima

Sport klub 11.08.2024
Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić obratio se novinarima na aerodromu neposredno po sletanju iz Pariza, gde su njegovi izabranici osvojili bronzanu medalju. „Hteo bih da zahvalim za podršku našim navijačima. Ono što nas… »
Pešić: Ovako nešto neće se ponoviti

Pešić: Ovako nešto neće se ponoviti

Danas 11.08.2024
Košarkaška reprezentacija Srbije stigla je u Begrad, a na aerodromu ih su ih dočekali navijači. Na konferenciji za medije selektor Svetislav Pešić ocenio je da je bilo mnogo prepreka na putu do cilja. „Hvala igračima, kapitenu Bogdanu… »
Kari Pešić je ponosan na momke: „Nema slučajnosti u sportu, ekipa sastavljena od iskustva, znanja i mladosti!“

Kari Pešić je ponosan na momke: „Nema slučajnosti u sportu, ekipa sastavljena od iskustva, znanja i mladosti!“

Hot sport 11.08.2024
Svi smo ponosni na njih! Selektor srpske košarkaške reprezentacije, Svetislav Pešić, govorio je na dočeku naših igrača na aerodromu „Nikola Tesla“. – Pošto nema ozbiljnih pitanja. Zahvalio bih se svima na podršci u Parizu koju smo osetili… »
Pešić: "Pošto nema ozbiljnih pitanja..."

Pešić: "Pošto nema ozbiljnih pitanja..."

B92 11.08.2024
Selektor Srbije Svetislav Pešić govorio je na dočeku naših košarkaša na aerodromu "Nikola Tesla". "Pošto nema ozbiljnih pitanja. Zahvalio bih se svima na podršci u Parizu koju smo osetili od naših navijača i to je nešto što nas posebno raduje… »
Pešić: Doživeo sam veliku sreću što sam radio sa tim momcima

Pešić: Doživeo sam veliku sreću što sam radio sa tim momcima

Sport klub 11.08.2024
Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić obratio se novinarima na aerodromu neposredno po sletanju iz Pariza, gde su njegovi izabranici osvojili bronzanu medalju. „Hteo bih da zahvalim za podršku našim navijačima. Ono što nas… »
"Doživljavam najveću sreću!" Svetislav Pešić na aerodromu Beograd: Kod nas nije važno ko kosi, a ko vodu nosi, već…

"Doživljavam najveću sreću!" Svetislav Pešić na aerodromu Beograd: Kod nas nije važno ko kosi, a ko vodu nosi, već…

Večernje novosti 11.08.2024
Selektor Svetislav Pešić se obratio javnosti pri dolasku Srbije sa Olimpijskih igara u Parizu. Nije krio zadovoljstvo zbog postignutog rezultata - bronzane medalje. FOTO: Printskrin/Novosti - Ja bih hteo da iskoristim priliku da se zahvalim podršci… »

Vesti dana »