Povezane vesti

Bogdanović: Zajedništvo nije odjednom nastalo, svi su stavili tim ispred sebe

Bogdanović: Zajedništvo nije odjednom nastalo, svi su stavili tim ispred sebe

Sportski žurnal 11.08.2024
Košarkaši Srbije doputovali su danas u Beograd, pošto su na Olimpijskim igrama u Parizu osvojila bronzanu medalju. - To zajedništvo nije odjednom nastalo, već se gradilo kroz poštovanje na utakmicama, treninzima. Svi su stavili tim ispred sebe -… »
Bogdanović: Možda i najteži meč bio je protiv Južnog Sudana

Bogdanović: Možda i najteži meč bio je protiv Južnog Sudana

Sport klub 11.08.2024
Kapiten košarkaša Srbije Bogdan Bogdanović istakao je značaj utakmica pre onih za medalje na konferenciji za medije na beogradskom aerodromu "Nikola Tesla". „Znam da se pamte samo poslednje utakmice, ali… Možda najteža utakmica u mom životu… »
Bogdan Bogdanović: Zajedništvo nije odjednom nastalo, svi su stavili tim ispred sebe

Bogdan Bogdanović: Zajedništvo nije odjednom nastalo, svi su stavili tim ispred sebe

NIN 11.08.2024
To zajedništvo nije odjednom nastalo, već se gradilo kroz poštovanje na utakmicama, treninzima. Svi su stavili tim ispred sebe, izjavio je u Beogradu kapiten košarkaške reprezentacije Srbije Bogdan Bogdanović. "Zahvalio bih svima na podršci… »
Pešić: Ponosan sam na igrače, ovo je bio najbolji turnir u istoriji

Pešić: Ponosan sam na igrače, ovo je bio najbolji turnir u istoriji

Vesti online 11.08.2024
Selektor reprezentacije Srbije Svetislav Pešić izjavio je danas u Beogradu da je ponosan na igrače posle osvajanja bronzane medalje na Olimpijskim igrama i istakao da je košarkaški turnir u Parizu bio najbolji u istoriji Igara. Košarkaši Srbije su… »
Pešić: Najbolji olimpijski turnir u istoriji, ovako nešto se nikad više neće ponoviti

Pešić: Najbolji olimpijski turnir u istoriji, ovako nešto se nikad više neće ponoviti

Radio 021 11.08.2024
Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić izjavio je da je ponosan na igrače posle osvajanja bronzane medalje na Olimpijskim igrama. Pešić je istakao da je košarkaški turnir u Parizu bio najbolji u istoriji Igara. "Zahvalio bih se… »
Bogdan: Zajedništvo nije nastalo odjednom, gradili smo ga

Bogdan: Zajedništvo nije nastalo odjednom, gradili smo ga

Sport klub 11.08.2024
Po sletanju iz Pariza, na aerodromu "Nikola Tesla" u Beogradu se novinarima obratio i Bogdan Bogdanović. „To zajedništvo… Nije odjednom nastalo. Ono se gradilo poštovanjem na treninzima, utakmicama… Svi su stavili tim ispred sebe. Nismo znali… »
Bogdanović: Svi su stavili tim ispred sebe

Bogdanović: Svi su stavili tim ispred sebe

Radio 021 11.08.2024
Kapiten košarkaške reprezentacije Srbije Bogdan Bogdanović izjavio je da su igrači napravili dobru atmosferu i da mogu da budu zadovoljni rezultatom na Olimpijskim igrama. "Zahvalio bih se svima na podršci, posebno našim porodicama, koje su bile uz… »
"U glavi nam je bila samo medalja": Ognjen Dobrić zadovoljan uspehom u Parizu

"U glavi nam je bila samo medalja": Ognjen Dobrić zadovoljan uspehom u Parizu

Večernje novosti 11.08.2024
Košarkaška reprezentacija Srbije doputovala je u Beograd. Srbija je osvojila bronzanu medalju na Olimpijskim igrama, pošto je pobedila Nemačku rezultatom 93:83. Foto: FOTO TANJUG/SAVA RADOVANOVIĆ/ bs Košarkaš Srbije Ognjen Dobrić rekao je da je… »
Pešić: Ponosan sam na igrače, ovo je bio najbolji turnir u istoriji

Pešić: Ponosan sam na igrače, ovo je bio najbolji turnir u istoriji

Insajder 11.08.2024
Selektor reprezentacije Srbije Svetislav Pešić izjavio je u nedelju 11. avgusta u Beogradu da je ponosan na igrače posle osvajanja bronzane medalje na Olimpijskim igrama i istakao da je košarkaški turnir u Parizu bio najbolji u istoriji Igara… »

Vesti dana »