Povezane vesti

“Bravo, majstori, ponosni smo na vas”: Piksi na Instagramu čestitao vaterpolistima

“Bravo, majstori, ponosni smo na vas”: Piksi na Instagramu čestitao vaterpolistima

Danas 12.08.2024
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije, Dragan Stojković Piksi čestitao je vaterpolistima trijumf na Olimpijskim igrama u Parizu. Reprezentacija Srbije je pobedom u finalu nad Hrvatskom (13:11) treći put za redom osvojila zlatnu medalju. Ovaj veliki… »
Slavlje olimpijskog zlata

Slavlje olimpijskog zlata

Politika 12.08.2024
Dok se naša vaterpolo reprezentacija na Olimpijskim igrama u Parizu borila sa reprezentacijom Hrvatske za zlatnu medalju većina Beograđana je prikovano sedela kraj ekrana u kućama, kafićima, pored izloga… Ulice su usred nedelje u podne bile gotovo… »
Spremite se za večeras: Svi detalji dočeka naših zlatnih olimpijaca! Spektakl počinje u 20h!

Spremite se za večeras: Svi detalji dočeka naših zlatnih olimpijaca! Spektakl počinje u 20h!

Kurir 12.08.2024
Svečani doček srpskih osvajača olimpijskih medalja održaće se večeras sa početkom u 20 časova ispred Starog dvora. Sa balkona Starog dvora sugrađanima će se obratiti osvajači medalja, zlatni vaterpolisti i strelci Zorana Arunović i Damir… »
"Veseli se, srpski rode": Danica Crnogorčević večeras nastupa na svečanom dočeku naših olimpijskih pobednika

"Veseli se, srpski rode": Danica Crnogorčević večeras nastupa na svečanom dočeku naših olimpijskih pobednika

Telegraf 12.08.2024
Preporučujemo. Eminentna umetnica Danica Crnogorčević nastupa večeras na balkonu Starog dvora u čast svečanog dočeka naših olimpijskih šampiona. Ona je specijalno zbog ovog događaja došla u Srbiju. Naši zlatni sportisti Novak Đoković, Zorana… »
Srbija dočekala šampione! Vaterpolisti: Hvala Novaku! Aleksandra Perišić: Mislim da će mi se noge odseći; Mikec već u…

Srbija dočekala šampione! Vaterpolisti: Hvala Novaku! Aleksandra Perišić: Mislim da će mi se noge odseći; Mikec već u…

Večernje novosti 12.08.2024
Srbija je dočekala svoje šampione. Vaterpolisti, Damir Mikec i Aleksandra Perišić sleteli su u Beograd, a obratili su se javnosti i otkrili tajne svog uspeha i dalje planove! Foto: D. Milovanović Ovo je bila uvertira pred svečani doček za sve naše… »
"Ovo zlato je velika stvar, a Hrvatska...": Srpska legenda imala poruku za Hrvate

"Ovo zlato je velika stvar, a Hrvatska...": Srpska legenda imala poruku za Hrvate

Večernje novosti 12.08.2024
Nekadašnji vaterpolista Igor Milanović analizirao je finale na Olimpijskim igrama između Srbije i Hrvatske. FOTO: Tanjug/AP Hrvatska muška vaterpolo reprezentacija osvojila je srebrnu medalju na Olimpijskim igrama u Parizu. U finalnom meču izgubila… »
"Hvala vam što ste me trpeli": Pre 24 godine osvojio olimpijsko zlato u odbojci, sad pomogao vaterpolistima Srbije (foto)

"Hvala vam što ste me trpeli": Pre 24 godine osvojio olimpijsko zlato u odbojci, sad pomogao vaterpolistima Srbije (foto)

Večernje novosti 12.08.2024
Vaterpolisti Srbije osvojili su zlato na Olimpijskim igrama u Parizu pobedom nad Hrvatskom 13:11. FOTO: Tanjug/AP Srbija je time obezbedila treće uzastopno zlato u vaterpolu, posle Rija i Tokija. Nije ni turnir u Parizu počela dobro, gubila je od… »
Čuveni narodnjak dočekao zlatne vaterpoliste u Parizu: Olimpijsko selo slavilo pobedu nad Hrvatima!

Čuveni narodnjak dočekao zlatne vaterpoliste u Parizu: Olimpijsko selo slavilo pobedu nad Hrvatima!

Mondo 12.08.2024
Presrećni su bili momci nakon osvajanja zlatne medalje, iako je nekima od njih ovo treća u karijeri. Poslednjeg dana Olimpijskih igara u Parizu, samo nekoliko sati pred zatvaranje takmičenja, vaterpolo reprezentacija Srbije savladala je Hrvatsku… »
"Možemo samo spustiti šešir i nakloniti se..."! Oglasio se Nenad Periš nakon vaterpolo finala: Ovo je poručio

"Možemo samo spustiti šešir i nakloniti se..."! Oglasio se Nenad Periš nakon vaterpolo finala: Ovo je poručio

Telegraf 12.08.2024
Srbiji iskrene čestitke, u ovoj utakmici su bili bolji i zasluženo osvojili zlato, napisao je Periš. Vaterpolo reprezentacija Srbije po treći put u nizu osvojila je zlatnu medalju na Olimpijskim igrama u Parizu, i to, posle maestralne pobede nad… »

Vesti dana »