Povezane vesti

Grickaju vas ribice u moru: Stručnjaci savetuju ko ne sme u vodu

Grickaju vas ribice u moru: Stručnjaci savetuju ko ne sme u vodu

Novi magazin 12.08.2024
Svako se makar jednom susreo sa skoro neprimetnim brzim ribicama koje nam grickaju noge dok mirujemo u moru. Iako neki ugrizi mogu biti jači, pa i ostaviti ožiljke, razloga za brigu nema, kažu stručnjaci. “Ribice su počele da grickaju lagano petu… »
"Otkinula mi je komad kože sa noge": Ivicu ugrizla riba u Jadranu, a evo i zašto: U ovom slučaju ne ulazite u more

"Otkinula mi je komad kože sa noge": Ivicu ugrizla riba u Jadranu, a evo i zašto: U ovom slučaju ne ulazite u more

Blic 12.08.2024
Ivica je, igrajući se s decom u plićaku na Jadranskom moru, osetio ugrize. " Ribice su počele da grickaju lagano petu, pa malo osećate okolo te lagane ugrize koji nisu previše smetali sve dok nije počelo biti agresivnije i na kraju su uspeli da mi… »
Ivicu ugrizla riba u Hrvatskoj i otkinula mu komad kože: Stručnjaci objasnili kad ne treba ulaziti u more

Ivicu ugrizla riba u Hrvatskoj i otkinula mu komad kože: Stručnjaci objasnili kad ne treba ulaziti u more

Mondo 12.08.2024
Ivici je riba u Hrvatskoj otkinula deo kože. Ivica je, igrajući se s decom u plićaku na Jadranskom moru, osetio ugrize. "Ribice su počele da grickaju lagano petu, pa malo osećate okolo te lagane ugrize koji nisu previše smetali sve dok nije počelo… »
Grizu vas ribe u Jadranu? Ivici otkinule komad kože, stručnjaci objašnjavaju ko ne bi smeo u more

Grizu vas ribe u Jadranu? Ivici otkinule komad kože, stručnjaci objašnjavaju ko ne bi smeo u more

Telegraf 12.08.2024
Ribice su počele da grickaju lagano petu, pa malo osećate okolo te lagane ugrize koji nisu previše smetali sve dok nije počelo biti agresivnije i na kraju su uspeli da mi otkinu komad kože s noge, ispričao je Ivica Kocijan. Ivica je, igrajući se s… »

Vesti dana »