Povezane vesti

Srpska rukometašica Sanja Vujović Damnjanović završava karijeru

Srpska rukometašica Sanja Vujović Damnjanović završava karijeru

Sportske.net 12.08.2024
Srpska rukometašica Sanja Vujović Damnjanović saopštila je da je donela odluku da završi igračku karijeru. "Osetila sam, jednostavno, da je vreme za kraj. Iako često imam osećaj da mogu još da odigram, bilo je trenutaka kada sam osetila bol u… »
Sanja Vujović: Došlo je vreme za kraj

Sanja Vujović: Došlo je vreme za kraj

Sport klub 12.08.2024
Levi bek Sanja Vujović (devojačko Damnjanović) stavila je tačku na kraj blistave rukometne karijere. „Osetila sam, jednostavno, da je vreme za kraj. Iako često imam osećaj da mogu još da odigram, bilo je trenutaka kad sam osetila bol u kolenu… »
Rukometašica Sanja Vujović završila karijeru: Pamtiće se srebro iz Beograda

Rukometašica Sanja Vujović završila karijeru: Pamtiće se srebro iz Beograda

Dnevnik 12.08.2024
Nakon više od dve i po decenije na rukometnim terenima nekadašnja reprezentativka Srbije Sanja Vujović, nekada Damjanović odlučila je da završi igračku karijeru. Iskusni levi bek je rekla da nije bilo teško da donese odluku o kraju karijere. –… »
Legendarna srpska rukometašica objavila kraj karijere, predvodila reprezentaciju do poslednjeg velikog uspeha

Legendarna srpska rukometašica objavila kraj karijere, predvodila reprezentaciju do poslednjeg velikog uspeha

Nova 12.08.2024
: Srpska rukometašica Sanja Vujović Damnjanović saopštila je da je odlučila da završi igračku karijeru. „Osetila sam, jednostavno, da je vreme za kraj. Iako često imam osećaj da mogu još da odigram, bilo je trenutaka kada sam osetila bol u… »
Sanja Vujović okončala karijeru

Sanja Vujović okončala karijeru

Sportski žurnal 12.08.2024
Najbolji levi bek evropskog i svetskog prvenstva batalila rukomet. Srpska rukometašica Sanja Damnjanović - Vujović saopštila je odluku o okončanju igračke karijeru. - Osetila sam, jednostavno, da je vreme za kraj. Iako često imam osećaj da mogu… »
Sanja Vujović Damnjanović završila karijeru

Sanja Vujović Damnjanović završila karijeru

B92 12.08.2024
Srpska rukometašica Sanja Vujović Damnjanović saopštila je da je odlučila da završi igračku karijeru. "Osetila sam, jednostavno, da je vreme za kraj. Iako često imam osećaj da mogu još da odigram, bilo je trenutaka kada sam osetila bol u kolenu… »
"Vreme je za kraj": Srpska rukometašica završila karijeru (video)

"Vreme je za kraj": Srpska rukometašica završila karijeru (video)

Večernje novosti 12.08.2024
Srpska rukometašica Sanja Vujović Damnjanović saopštila je da je odlučila da završi igračku karijeru. FOTO: RSS - Osetila sam, jednostavno, da je vreme za kraj. Iako često imam osećaj da mogu još da odigram, bilo je trenutaka kada sam osetila… »
Legenda okačila patike o klin: Sanja Vujović završila igračku karijeru! (foto)

Legenda okačila patike o klin: Sanja Vujović završila igračku karijeru! (foto)

Hot sport 12.08.2024
Sanja Vujović je odličula da završi jednu veliku igračku karijeru! Posle više od dve i po decenije posvećenih rukometu, Sanja Vujović, nekadašnja reprezentativka Srbije, odlučila je da završi svoju bogatu igračku karijeru. Odluka, kako sama… »

Vesti dana »