Povezane vesti
Branko Ivković pušten da se brani sa slobode
Patak online 12.08.2024
četvrtak, 15. avgusta 2024. VALJEVO- Advokat Branko Ivković iz Valjeva, koji je juče priveden dva puta, po prijavi grupe građana, pušten je da se brani sa slobode. Ivković je pušten nakon saslušanja koje je počelo sinoć oko 19.30 sati. Za juče su u… »
Nakon hapšenja i saslušanja Branko Ivković pušten da se brani sa slobode: “Protesti moraju biti radikalniji!”
Valjevska posla 12.08.2024
Nakon vesti da je danas popodne uhapšen jedan od osnivača Valjevskog pokreta otpora Branko Ivković, veća grupa građana Valjeva okupila se ispred zgrade Osnovnog javnog tužilaštva kako bi dala podršku ovom aktivisti i advokatu. Ivković je prethodno ujutru… »
Advokat Branko Ivković: Teretim se za izazivanje paničnog straha, to je smejurija
N1 Info 12.08.2024
Podeli : Advokat Branko Ivković iz Valjeva, koji je juče saslušan i pušten da se brani sa slobode, rekao je za N1 da mu se na teret stavlja da je objavom na društvenim mrežama izazvao panični strah kod sedam ljudi koje, kako ističe, ne poznaje, uz ocenu… »
Advokat Branko Ivković saslušan, pa pušten da se brani sa slobode
ObjektiVa 12.08.2024
Advokata Branka Ivkovića, jednog od osnivača Valjevskog pokreta otpora, policija je juče uhapsila uz terećenje za izazivanje panike i nereda jer je na društvenoj mreži podelio nečiju objavu o najavi skupa u Valjevu protiv rudarenja litijuma. Policija je… »
Vesti dana »

Upozorenje na nepogodno vreme u Srbiji sa pljuskovima, grmljavinom i jakim vetrom
RTV Novi Pazar pre 3 satajoš 54 povezane

Tužilac Nenadić: Ne komentarišem izjave političara, tužilaštvo postupa po propisima
Beta pre 32 minutajoš 11 povezanih

Tramp najavio posetu Vitkofa Rusiji i moguće sankcije zbog Ukrajine
Naslovi.ai pre 8 satijoš 25 povezanih