Povezane vesti

Tramp se vratio na Tviter: Da li vam je bolje sada, nego kada sam ja bio predsednik?

Tramp se vratio na Tviter: Da li vam je bolje sada, nego kada sam ja bio predsednik?

Nova 12.08.2024
: Bivši američki predsednik, kandidat republikanaca na predstojećim izborima u SAD u novembru, Donald Tramp, ponovo je danas tvitovao na platformi X (Tviter), što mu je drugi tvit posle dužeg odsustva sa te mreže. „Da li vam je bolje sada, nego… »
Donald Tramp ponovo tvituje i oglašava svoju predizbornu kampanju

Donald Tramp ponovo tvituje i oglašava svoju predizbornu kampanju

Politika 12.08.2024
Bivši američki predsednik i predsednički kandidat Republikanske stranke Donald Tramp ponovo tvituje, a danas je na platformi Iks objavio video o svojoj predizbornojh kampanji. Tramp je nekada bio poznat kao možda najistaknutiji i najkontroverzniji… »
(Foto, video) Da li vam je bolje sada? Tramp ponovo tvituje Evo šta je imao da poruči američkim biračima

(Foto, video) Da li vam je bolje sada? Tramp ponovo tvituje Evo šta je imao da poruči američkim biračima

Dnevnik 12.08.2024
VAŠINGTON: Bivši američki predsednik, kandidat republikanaca na predstojećim izborima u SAD u novembru, Donald Tramp, ponovo je danas tvitovao na platformi X (Tviter), što mu je drugi tvit posle dužeg odsustva sa te mreže. Da li vam je bolje sada… »
Tramp ponovo tvituje: Da li vam je bolje sada, nego kada sam ja bio predsednik?

Tramp ponovo tvituje: Da li vam je bolje sada, nego kada sam ja bio predsednik?

N1 Info 12.08.2024
Podeli : Bivši američki predsednik, kandidat republikanaca na predstojećim izborima u SAD u novembru, Donald Tramp, ponovo je tvitovao na platformi X (Tviter), što mu je drugi tvit posle dužeg odsustva sa te mreže. „Da li vam je bolje sada, nego… »
Tramp ponovo tvituje: Da li vam je bolje sada, nego kada sam ja bio predsednik?

Tramp ponovo tvituje: Da li vam je bolje sada, nego kada sam ja bio predsednik?

Euronews 12.08.2024
Bivši američki predsednik i predsednički kandidat Republikanske stranke Donald Tramp ponovo tvituje, a danas je na platformi "X" objavio video o svojoj predizbornojh kampanji. "Da li vam je bolje sada, nego kada sam ja bio predsednik? Naša ekonomija… »
Tramp opet "tvituje": Bivši predsednik SAD se obratio pratiocima, brutalno spustio Bajdena

Tramp opet "tvituje": Bivši predsednik SAD se obratio pratiocima, brutalno spustio Bajdena

Mondo 12.08.2024
U januaru 2021. godine, nakon nemira na Kapitolu hilu u Vašingtonu, Trampu je blokiran nalog na Tviteru. Donald Tramp, bivši američki predsednik, kandidat republikanaca na predstojećim izborima u SAD u novembru, ponovo je tvitovao na platformi X (… »
Trampova kampanja promenila pravac: „Period medenog meseca će se završiti“

Trampova kampanja promenila pravac: „Period medenog meseca će se završiti“

Danas 12.08.2024
Donald Tramp i njegova republikanska kampanja sada se suočavaju sa dramatično drugačijom predizbornom trkom od pre samo tri nedelje, pre no što je predsednik SAD Džozef Bajden odustao od svoje kandidature za novembarski reizbor. Iako priznaju da su… »
Bajden: Povukao sam se iz kampanje da bismo sprečili Trampovu pobedu

Bajden: Povukao sam se iz kampanje da bismo sprečili Trampovu pobedu

Insajder 12.08.2024
Predsednik SAD Džozef Bajden izjavio je da se povukao iz kampanje za reizbor da bi Demokratska stranka mogla u potpunosti da se koncentriše na sprečavanje bivšeg predsednika i republikanskog predsedničkog kandidata Donalda Trampa da osvoji drugi… »
Bajden: Povukao sam se iz kampanje da bismo sprečili da Tramp pobedi

Bajden: Povukao sam se iz kampanje da bismo sprečili da Tramp pobedi

Politika 12.08.2024
VAŠINGTON – Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Džozef Bajden izjavio je da se povukao iz kampanje za reizbor da bi Demokratska stranka mogla u potpunosti da se koncentriše na sprečavanje bivšeg predsednika i republikanskog predsedničkog… »
Bajden konačno otkrio zašto se povukao iz trke za predsednika SAD

Bajden konačno otkrio zašto se povukao iz trke za predsednika SAD

Blic 12.08.2024
Predsednik SAD Džozef Bajden izjavio je da se povukao iz kampanje za reizbor da bi Demokratska stranka mogla u potpunosti da se koncentriše na sprečavanje bivšeg predsednika i republikanskog predsedničkog kandidata Donalda Trampa da osvoji drugi… »
Bajden: Povukao sam se iz kampanje da bi sprečili da Tramp pobedi

Bajden: Povukao sam se iz kampanje da bi sprečili da Tramp pobedi

RTV 12.08.2024
VAŠINGTON - Predsednik SAD Džozef Bajden izjavio je da se povukao iz kampanje za reizbor da bi Demokratska stranka mogla u potpunosti da se koncentriše na sprečavanje bivšeg predsednika i republikanskog predsedničkog kandidata Donalda Trampa da… »
Bajden: Povukao sam se iz kampanje da bi sprečili da Tramp pobedi

Bajden: Povukao sam se iz kampanje da bi sprečili da Tramp pobedi

Vesti online 12.08.2024
Predsednik SAD Džozef Bajden izjavio je da se povukao iz kampanje za reizbor da bi Demokratska stranka mogla u potpunosti da se koncentriše na sprečavanje bivšeg predsednika i republikanskog predsedničkog kandidata Donalda Trampa da osvoji drugi… »
Bajden: Povukao sam se iz kampanje da bi sprečili Trampa da pobedi

Bajden: Povukao sam se iz kampanje da bi sprečili Trampa da pobedi

NIN 12.08.2024
Američki predsednik Džo Bajden izjavio je da se povukao iz kampanje za reizbor da bi Demokratska stranka mogla u potpunosti da se koncentriše na sprečavanje bivšeg predsednika i republikanskog predsedničkog kandidata Donalda Trampa da osvoji drugi… »
Bajden o povlačenju iz predsedničke trke: Odustao sam od kampanje da bismo sprečili da Tramp pobedi

Bajden o povlačenju iz predsedničke trke: Odustao sam od kampanje da bismo sprečili da Tramp pobedi

Euronews 12.08.2024
Predsednik SAD Džozef Bajden izjavio je da se povukao iz kampanje za reizbor da bi Demokratska stranka mogla u potpunosti da se koncentriše na sprečavanje bivšeg predsednika i republikanskog predsedničkog kandidata Donalda Trampa da osvoji drugi… »
Bajden otkrio: Povukao sam se da on ne bi pobedio

Bajden otkrio: Povukao sam se da on ne bi pobedio

B92 12.08.2024
Predsednik SAD Džozef Bajden izjavio je da se povukao iz kampanje za reizbor da bi Demokratska stranka mogla u potpunosti da se koncentriše na sprečavanje bivšeg predsednika i republikanskog predsedničkog kandidata Donalda Trampa da osvoji drugi… »
Bajden tvrdi da se povukao da Bi sprečio Trampa da pobedi Kamala Haris sada vodi

Bajden tvrdi da se povukao da Bi sprečio Trampa da pobedi Kamala Haris sada vodi

Dnevnik 12.08.2024
Predsednik SAD Džozef Bajden izjavio je da se povukao iz kampanje za reizbor da bi Demokratska stranka mogla u potpunosti da se koncentriše na sprečavanje bivšeg predsednika i republikanskog predsedničkog kandidata Donalda Trampa da osvoji drugi… »

Vesti dana »