Povezane vesti

Profesor Ristić: Imam moralnu obavezu da podelim saznanja o litijumu, neće me sprečiti ni Vučić ni „analitičari“ tipa…

Profesor Ristić: Imam moralnu obavezu da podelim saznanja o litijumu, neće me sprečiti ni Vučić ni „analitičari“ tipa…

Danas 12.08.2024
Prorektor Univerziteta u Beogradu Ratko Ristić izjavio je danas da su planirane aktivnosti oko otvaranja rudnika litijuma i bora u dolini Jadra i Rađevine, otkrile, kako je rekao, protivnarodni karakter režima Aleksandra Vučića i… »
Profesor Ristić: Protesti zbog kopanja litijuma otkrili protivnarodni karakter Vučićevog režima

Profesor Ristić: Protesti zbog kopanja litijuma otkrili protivnarodni karakter Vučićevog režima

Novi magazin 12.08.2024
Prorektor Univerziteta u Beogradu Ratko Ristić izjavio je da su planirane aktivnosti oko otvaranja rudnika litijuma i bora u dolini Jadra i Rađevine, otkrile, kako je rekao, "protivnarodni karakter režima Aleksandra Vučića i političko-kriminalnog… »
Profesor Ristić: Protesti zbog kopanja litijuma otkrili protivnarodni karakter Vučićevog režima

Profesor Ristić: Protesti zbog kopanja litijuma otkrili protivnarodni karakter Vučićevog režima

Beta 12.08.2024
Prorektor Univerziteta u Beogradu Ratko Ristić izjavio je danas da su planirane aktivnosti oko otvaranja rudnika litijuma i bora u dolini Jadra i Rađevine, otkrile, kako je rekao, protivnarodni karakter režima Aleksandra Vučića i… »
Profesor Ristić: Protesti zbog kopanja litijuma otkrili protivnarodni karakter Vučićevog režima

Profesor Ristić: Protesti zbog kopanja litijuma otkrili protivnarodni karakter Vučićevog režima

Radio sto plus 12.08.2024
Ristić je agenciji Beta kazao da je namera vlasti da otvori rudnik litijuma dovela do velike društvene napetosti i masovnih protesta u desetinama gradova širom Srbije. “Od mnogih zlodela ove interesne grupacije izdvojiću izdaju srpskog naroda na… »
Profesor Ristić: Protesti zbog kopanja litijuma otkrili protivnarodni karakter Vučićevog režima

Profesor Ristić: Protesti zbog kopanja litijuma otkrili protivnarodni karakter Vučićevog režima

N1 Info 12.08.2024
Podeli : Prorektor Univerziteta u Beogradu Ratko Ristić izjavio je da su planirane aktivnosti oko otvaranja rudnika litijuma i bora u dolini Jadra i Rađevine, otkrile, kako je rekao, "protivnarodni karakter režima Aleksandra Vučića i… »

Vesti dana »