Povezane vesti

"Moj tata SE nije vratio kući" Nestao čovek na Novom Beogradu: Beograđanka apeluje da joj se jave ljudi koji su ga videli

"Moj tata SE nije vratio kući" Nestao čovek na Novom Beogradu: Beograđanka apeluje da joj se jave ljudi koji su ga videli

Kurir 12.08.2024
Moj tata je 12. avgusta od 8 časova na području Novom Beograda bez dokumenata i telefona izašao iz kuće i dalje se nije vratio što nije uobičajeno, objava je na društvenim mrežama Beograđanke koja apeluje na sve koji su videli njenog oca da joj… »
Pronađen otac srpske pevačice koji je nestao danas na Novom Beogradu

Pronađen otac srpske pevačice koji je nestao danas na Novom Beogradu

Telegraf 12.08.2024
Podsećamo, muškarac je nestao jutros u Bloku 28. Čovek koji je danas nestao na Novom Beogradu pronađen je kod Starog sajmišta. Porodica se zahvaljuje svima koji su pomogli u potrazi. Podsećamo, muškarac je nestao jutros u Bloku 28, a umesto… »
Andrijani nestao otac, a sada su stigle nove vesti: Pevačica molila ljude za pomoć sve dok se nije desio obrt

Andrijani nestao otac, a sada su stigle nove vesti: Pevačica molila ljude za pomoć sve dok se nije desio obrt

Kurir 12.08.2024
Pevačica i modela Andrijana Belović danas je zamolila javnost za pomoć nakon što je njen otac nestao, a sada je podelila lepe vesti i otkrila da se gospodin vratio kući. Andrijana Belović apelovala je na sve ljude da joj pomognu da pronađe oca. -… »
Čovek kog je tražila cela Srbija je otac naše pevačice: Javno se zahvalila nakon što je pronađen

Čovek kog je tražila cela Srbija je otac naše pevačice: Javno se zahvalila nakon što je pronađen

Dnevnik 12.08.2024
Andrijana Belović izdala zvanično saopštenje. Čovek kmoji je danas nestao na Novom Beogradu pronađen je kod Starog sajmišta. On je jutros nestao u Bloku 28, a umesto uobičajene rute ka Zemunu, bez telefona i dokumenata krenuo je na drugu stranu… »
(Foto) "našli smo tatu": Pevačici nestao otac, molila javnost za pomoć - Sada se oglasila i podelila lepe vesti: "Hvala…

(Foto) "našli smo tatu": Pevačici nestao otac, molila javnost za pomoć - Sada se oglasila i podelila lepe vesti: "Hvala…

Blic 12.08.2024
Pevačica i modela Andrijana Belović danas je zamolila javnost za pomoć nakon što je njen otac nestao, a sada je podelila lepe vesti i otkrila da se gospodin vratio kući. Andrijana Belović apelovala je na sve ljude da joj pomognu da pronađe oca. -… »
Srećan kraj potrage! Pevačica podelila sliku sa ocem za kojim je tragala Srbija, objava slama srce

Srećan kraj potrage! Pevačica podelila sliku sa ocem za kojim je tragala Srbija, objava slama srce

Telegraf 12.08.2024
Preporučujemo. Cela Srbija tragala je za ocem naše pevačice i manekenke, Andrijane Belović. Kako je saopštila javnosti, njen otac je nestao rano ujutru, a iz kuće je izašao bez dokumenata i telefona. - Moj tata jutros je izašao iz stana na Novom… »
Čovek kog traži cela Srbije je otac naše pevačice: Osvanula tužna objava

Čovek kog traži cela Srbije je otac naše pevačice: Osvanula tužna objava

Telegraf 12.08.2024
Preporučujemo. Pevačici i modelu Andrijani Belović nestao je otac danas, 12. avgusta. Tužna objava osvanula je na njenom Instagram profilu. - Moj tata jutros je izašao iz stana na Novom Beogradu bez telefona i dokumenata i još uvek se nije vratio… »
"Moj tata se nije vratio kući": Nestao čovek na Novom Beogradu: Njegova ćerka apeluje da joj se jave ljudi koji su ga videli

"Moj tata se nije vratio kući": Nestao čovek na Novom Beogradu: Njegova ćerka apeluje da joj se jave ljudi koji su ga videli

Blic 12.08.2024
"Moj tata je 12. avgusta od 8 časova na području Novom Beograda bez dokumenata i telefona izašao iz kuće i dalje se nije vratio što nije uobičajeno", objava je na društvenim mrežama Beograđanke koja apeluje na sve koji su videli njenog oca da joj… »

Vesti dana »