Povezane vesti

Aleksandra Perišić: Još uvek nisam svesna veličine ove medalje

Aleksandra Perišić: Još uvek nisam svesna veličine ove medalje

Danas 12.08.2024
Reprezentativka Srbije u tekvondu Aleksandra Perišić izjavila je u Beogradu da još uvek nije svesna „veličine medalje“ osvojene na Olimpijskim igrama. „Nadam se da sam pomogla da što više dece počne da se bavi ovim sportom. Nisam još uvek… »
Susret Vučića i Đokovića: Predsednik Srbije se obratio Novaku i nasmejao sve prisutne! (foto+video)

Susret Vučića i Đokovića: Predsednik Srbije se obratio Novaku i nasmejao sve prisutne! (foto+video)

Hot sport 12.08.2024
Da li je realno da Nole nastupi i na sledećim Olimpijskim igrama? Predsednik Srbije, Aleksandar Vučić je priredio svečani prijem za sportiste koji su osvajali medalje na Olimpijskim igrama u Parizu. Među njima, poseban utisak je ostavio dolazak… »
Perišićeva: Nije kraj, idemo dalje!

Perišićeva: Nije kraj, idemo dalje!

Sportski žurnal 12.08.2024
Olimpijska vicešampionka u tekvondou stigla u Beograd. Reprezentativka Srbije u tekvondou Aleksandra Perišić ponosna je na srebrnu medalju iz Pariza, u kategoriji do 67 kilograma. - Rekli smo kad smo kretale na put da se nadamo da ćemo se vratiti… »
Kakva je to veličina: Vaterpolisti otkrivaju – „Novak nam je održao govor!“

Kakva je to veličina: Vaterpolisti otkrivaju – „Novak nam je održao govor!“

Hot sport 12.08.2024
Zaista prelepo, Novak je pokazao svoju veličinu pruživši podršku našim vaterpolistima. Danas su zlatni vaterpolisti Srbije dočekani na aerodromu „Nikola Tesla“ uz taktove muzike iz serije „Otpisani“, simbolično jer su mnogi sumnjali u… »
„Sve je planski rađeno“: Verovali su u sebe i kad niko drugi nije!

„Sve je planski rađeno“: Verovali su u sebe i kad niko drugi nije!

Hot sport 12.08.2024
Kao i mnogo puta kroz istoriju, oduševili su naciju novom medaljom. Danas su zlatni vaterpolisti Srbije dočekani na aerodromu „Nikola Tesla“ uz taktove muzike iz serije „Otpisani“, simbolično jer su mnogi sumnjali u njihov uspeh na Olimpijskim… »
Aleksandra Perišić: "Ide doček, mislim da će mi se noge odseći"

Aleksandra Perišić: "Ide doček, mislim da će mi se noge odseći"

B92 12.08.2024
Srpska tekvondistkinja Aleksandra Perišić prokomentarisala je osvajanje srebrne medalje na Olimpijskim igrama u Parizu. Perišićevu, vaterpoliste i Damira Mikeca, u ponedeljak su dočekali navijači i mediji na aerodromu "Nikola Tesla". "Jeste veliko… »
Miloš Ćuk: Sve je planski rađeno, nemajte sumnje

Miloš Ćuk: Sve je planski rađeno, nemajte sumnje

Sport klub 12.08.2024
Igrač Miloš Ćuk istakao je da je pohod na zlatni olimpijski het-trik na Igrama u Parizu 'isprogramiran' do detalja. „Sve je planski rađeno, od prvog do poslednjeg dana. Jedino smo mislili da će sa Australijom da bude 7:3, a bilo je 8:3 za njih… »
Aleksandra Perišić: "Balkon? Noge će mi se odseći..." Mikec: "Pre hica sam znao da je zlato!"

Aleksandra Perišić: "Balkon? Noge će mi se odseći..." Mikec: "Pre hica sam znao da je zlato!"

Sportske.net 12.08.2024
Nakon vaterpolista, srpskoj javnosti obratili su se i Aleksandra Perišić, osvajačica srebra u tekvondou, a nakon nje i Davor Mikec koji je zajedno sa Zoranom Arunović osvojio zlatnu medalju u streljaštvu. "Nadali smo se da ćemo se vratiti nasmejani… »
Kako je izgledao dolazak Aleksandre i vaterpolista (VIDEO)

Kako je izgledao dolazak Aleksandre i vaterpolista (VIDEO)

Sport klub 12.08.2024
U ponedeljak su u Beograd na aerodrom "Nikola Tesla" u Beogradu sleteli osvajači medalja za Srbiju na Olimpijskim igrama. Košarkaši su došli dan ranije, a sada smo videli vaterpoliste, strelce i Aleksandru Perišić. Svi su oni govorili na… »
Perišić: Kad budem došla na balkon, noge će mi se odseći

Perišić: Kad budem došla na balkon, noge će mi se odseći

Sport klub 12.08.2024
Aleksanda Perišić, olimpijska vicešampionka u tekvondou stigla je u Beograd i na konferenciji za medije iznela utiske nakon velikog uspeha. Uplakana je bila Aleksandra nakon poraza u finalu jer je verovala da može do zlata, ali u ponedeljak smo videli… »

Vesti dana »