Povezane vesti

"Sad znam gde neću da idem": Par na Ibici potrošio 200€ na plaži i to samo za hranu, snimak zapalio mreže

"Sad znam gde neću da idem": Par na Ibici potrošio 200€ na plaži i to samo za hranu, snimak zapalio mreže

Mondo 12.08.2024
Par na Ibici je potrošio ukupno 400 evra za ležaljke, hranu i piće na plaži. Mladi par iz Italije posetio je Ibicu i ostao u šoku kada je na plaži dobio račun za ležaljke, hranu i piće! Samo za hranu su dali 200 evra! Naime, Federika i Đuzepe su… »
Iznajmili ležaljke, jeli, pili pa se šokirali kada je stigao račun Turisti u neverici zbog cena na Ibici: Samo za hranu dali…

Iznajmili ležaljke, jeli, pili pa se šokirali kada je stigao račun Turisti u neverici zbog cena na Ibici: Samo za hranu dali…

Kurir 12.08.2024
Mladi par iz Italije posetio je Ibicu i ostao u šoku kada je na plaži dobio račun za ležaljke, hranu i piće! Samo za hranu su dali 200 evra! Naime, Federika i Đuzepe su na svom TikTok nalogu objavili video-snimak sa plaže kao i papren ceh koji su… »
„Boga mi, lepo su nas odradili“: Naručili dva girosa od 3,80 evra, a kad je stigao račun samo što se nisu srušili –…

„Boga mi, lepo su nas odradili“: Naručili dva girosa od 3,80 evra, a kad je stigao račun samo što se nisu srušili –…

Nova 12.08.2024
: Par iz Srbije, koji je letovao na Rodosu, ostao je u šoku kada im je konobarica donela račun za jednu kafu, sok i dva srednja girosa. U viralnom snimku na Tiktoku, Teodora kaže da su ih „opljačkali“ na Rodosu. Onda se ispostavlja da ih nisu… »

Vesti dana »