Povezane vesti

Pešić: Ne znam da li ću ostati na čelu reprezentacije, sada idem na odmor

Pešić: Ne znam da li ću ostati na čelu reprezentacije, sada idem na odmor

Sportski žurnal 12.08.2024
Ponekad sam se pitao - 'Šta mi je sve ovo trebalo', ali onda dođu ovi momci i ponovo me motivišu. Selektor košarkaša Srbije Svetislav Pešić izjavio je da ni on sam trenutno ne zna da li će ostati na čelu reprezentacije, sa kojom je osvojio… »
Pešić: Najlakše je trenirati Nikolu Jokića

Pešić: Najlakše je trenirati Nikolu Jokića

Sportski žurnal 12.08.2024
Jednostavan je dečko, posvećen ekipi, košarci. Ako odluči da igra, 100 odsto je unutra. Pre, za vreme, posle treninga. Spreman za komunikaciju, ima ogromno iskustvo... Selektor košarkaša Srbije Svetislav Pešić rekao je da se evropska košarka… »
Pešić: Ne znam da li ću ostati na čelu reprezentacije, sada idem na odmor

Pešić: Ne znam da li ću ostati na čelu reprezentacije, sada idem na odmor

Novi magazin 12.08.2024
Selektor košarkaša Srbije Svetislav Pešić izjavio je danas da ni on sam trenutno ne zna da li će ostati na čelu reprezentacije, sa kojom je osvojio bronzanu medalju na Olimpijskim igrama u Parizu. "To ni on (Pešić) ne zna. On sada ide na odmor… »
Reč selektora Pešić: Evropska košarka se približila američkoj, naši momci imaju izuzetan timski duh

Reč selektora Pešić: Evropska košarka se približila američkoj, naši momci imaju izuzetan timski duh

Dnevnik 12.08.2024
Selektor košarkaša Srbije Svetislav Pešić rekao je da se evropska košarka približila američkoj i istakao da su reprezentativci veoma posvećeni igri i da poseduju izuzetan timski duh. "Nama je cilj bio da ovakvom turniru, najjačem u istoriji… »
Pešić: Najlakše je trenirati Jokića, ako odluči da igra

Pešić: Najlakše je trenirati Jokića, ako odluči da igra

Sport klub 12.08.2024
Selektor Srbije Svetislav Pešić rekao je da se evropska košarka približila američkoj i istakao da su reprezentativci veoma posvećeni igri i da poseduju izuzetan timski duh. „Nama je cilj bio da ovakvom turniru, najjačem u istoriji Olimpijskih… »
"Niko ne pita ko motiviše trenera!" Svetislav Pešić o tome da li ostaje selektor Srbije ili ne

"Niko ne pita ko motiviše trenera!" Svetislav Pešić o tome da li ostaje selektor Srbije ili ne

Večernje novosti 12.08.2024
MNOGO radosti doneli su Srbiji košarkaši u poslednje dve godine. Oni su osvili srebro na Svetskom prvenstvu i bronzu na Olimpijskim igrama. Najzaslužniji za to je pored igrača selektor Svetislav Pešić. FOTO: I. Marinković Trofejni stručnjak je… »
Ostaje li Svetislav Pešić selektor Srbije?

Ostaje li Svetislav Pešić selektor Srbije?

Sportske.net 12.08.2024
Selektor reprezentacije Srbije Svetsilav Pešić govorio je o svom ostanku na klupi "orlova". On je u emijisi "Oko" rekao da još uvek nije odlučio da li će nastaviti svoj mandat selektora reprezentacije, te da ga igrači najviše motivišu. "To ni on… »
Pešić upitan da li ostaje selektor: "Neću da se pravim važan"

Pešić upitan da li ostaje selektor: "Neću da se pravim važan"

B92 12.08.2024
Selektor košarkaša Srbije Svetislav Pešić upitan je da li će i dalje biti na toj funkciji. Iskusni stručnjak "orlova" predvodi od 2021. godine, a na završenim Igrama u Parizu osvojio je bronzu sa svojim timom. Pešić nije ni sa kim razgovarao o… »

Vesti dana »