Povezane vesti

"Osećala sam se kao u logoru, drao se i gurao je ljude" Svetlana o neprijatnom iskustvu sa trajekta u Grčkoj

"Osećala sam se kao u logoru, drao se i gurao je ljude" Svetlana o neprijatnom iskustvu sa trajekta u Grčkoj

Mondo 12.08.2024
Ova njena objava izazvala je burne reakcije. Neki su u potpunosti opravdavali ponašanje ovog Grka. Većina nas jedva čeka da otputuje u Grčku, ne samo zbog mora i drugih prirodnih lepota, već i zbog samog osećaja tamo - srdačnosti ljudi i… »
"Drao se na mene, gurao putnike, osećala sam se kao u logoru": Svetlana doživela neprijatnost na trajektu u Grčkoj

"Drao se na mene, gurao putnike, osećala sam se kao u logoru": Svetlana doživela neprijatnost na trajektu u Grčkoj

Kurir 12.08.2024
Većina nas jedva čeka da otputuje u Grčku, ne samo zbog mora i drugih prirodnih lepota, već i zbog samog osećaja tamo - srdačnosti ljudi i gostoprimstva. Međutim, jedna Svetlana doživela je neprijatno iskustvo na letovanju kada se zaposleni na… »
Jasmina krenula u Grčku pa na trajektu doživela ogromnu neprijatnost: : "ovo je žalosno, neće me videti više"

Jasmina krenula u Grčku pa na trajektu doživela ogromnu neprijatnost: : "ovo je žalosno, neće me videti više"

Blic 12.08.2024
Putovanje trajektom na Skopelos u Grčkoj, koje je trebalo da bude prijatan doživljaj, za Srpkinju Svetlanu se pretvorilo u neprijatno iskustvo zbog kog je ostala i više nego užasnuta. Zbog neprofesionalnog ponašanja osoblja na trajektu, sa kojima je… »

Vesti dana »