Povezane vesti

Šta sam ja, čistačica? Đani za Kurir otkrio šta se dešavalo iza kulisa proslave olimpijaca (audio video)

Šta sam ja, čistačica? Đani za Kurir otkrio šta se dešavalo iza kulisa proslave olimpijaca (audio video)

Kurir 13.08.2024
Radiša Trajković Đani tokom prošle noći među prvima je stigao na proslavu srpskih sportista u jednom prestoničkom lokalu u kom je trebalo da nastupa i razveseli uspešne sportiste koji su se iz Pariza vratili sa medaljama. Ipak, Đanije nije uspeo… »
Karleuša podržala Đanija, pomenula jednu pevačicu: "Je l' je realno da joj niko nije oteo mikrofon..."

Karleuša podržala Đanija, pomenula jednu pevačicu: "Je l' je realno da joj niko nije oteo mikrofon..."

Telegraf 13.08.2024
Preporučujemo. Pop diva Jelena Karleuša stala je u odbranu folkera Radiše Trajkovića Đanija, koji sinoć nije došao na red da zapeva sportistima na slavlju koje je priređeno u njihovu čast. Gala slavlje kojem su prisustvovali mnogobrojni pevači… »
Šuška se da je ova bomba nova devojka Bogdana Bogdanovića? Brineta i košarkaš nisu se odvajali na proslavi

Šuška se da je ova bomba nova devojka Bogdana Bogdanovića? Brineta i košarkaš nisu se odvajali na proslavi

Telegraf 13.08.2024
Preporučujemo. Kapiten košarkaške reprezentacije Srbije Bogdan Bogdanović je na žurku povodom proslave olimpijskih medalja došao sam. Međutim, šuška se da se unutra, odnosno u lokalu nije odvajao od zgodne brinete po imenu Milica. Kako pišu… »
Oglasila se Danica Crnogorčević nakon emotivnog nastupa na proslavi naših sportista! Novaku Đokoviću uputila moćnu poruku…

Oglasila se Danica Crnogorčević nakon emotivnog nastupa na proslavi naših sportista! Novaku Đokoviću uputila moćnu poruku…

Kurir 13.08.2024
Danica Crnogorčević je jedna od omiljenih pevačica našeg najuspešnijeg tenisera Novaka Đokovića, nastupila je sinoć na posebnoj proslavi povodom izvanrednog uspeha naših sportista na Olimpijadi u Parizu. Ova svečanost održana je ispred Starog… »
"Da pevam u 7 ujutru, šta sam ja čistačica?!" Đani besan kao ris otkrio detalje sa proslave naših olimpijaca

"Da pevam u 7 ujutru, šta sam ja čistačica?!" Đani besan kao ris otkrio detalje sa proslave naših olimpijaca

Telegraf 13.08.2024
Preporučujemo. Folker Radiša Trajković Đani tokom prošle noći među prvima je stigao na proslavu naših olimpijskih pobednika. On je u "Nacionalnoj klasi" trebalo da nastupi i razveseli uspešne sportiste koji su se iz Pariza vratili sa medaljama… »
Evo kako izgleda brineta za koju se šuška da je bogdanova devojka! Košarkaš je odlepio za njom: Prvi je prišao, lajkovao…

Evo kako izgleda brineta za koju se šuška da je bogdanova devojka! Košarkaš je odlepio za njom: Prvi je prišao, lajkovao…

Kurir 13.08.2024
Srpski sportisti nakon dočeka ispred Skupštine otišli su na proslavu povodom uspeha na Olimpijadi. Većina sportista stiglo je na slavlje sa lepšim polovinama, međutim, košarkaš Bogdan Bogdanović došao je sam. Ipak, kada je počelo slavlje u… »
Otkriveno ko je brutalna brineta Bogdana Bogdanovića: Evo gde su se upoznali i kako izgleda zgodna dizajnerka

Otkriveno ko je brutalna brineta Bogdana Bogdanovića: Evo gde su se upoznali i kako izgleda zgodna dizajnerka

Mondo 13.08.2024
Srpski sportisti nakon dočeka ispred Skupštine otišli su na proslavu povodom uspeha na Olimpijadi, gde su im se pridružile i lepše polovine i članovi porodica. Misteriozna brineta Bogdana Bogdanovića svima je privukla pažnju! Juče je cela Srbija… »
Ko je fatalna brineta koja se nije odvajala od Bogdanovića: Smuvao lepoticu, a pre nje ljubio ćerku kolege, misicu

Ko je fatalna brineta koja se nije odvajala od Bogdanovića: Smuvao lepoticu, a pre nje ljubio ćerku kolege, misicu

Mondo 13.08.2024
Bogdanović je poznat po vezama sa mnogim atraktivnim damama, a mediji ne prestaju da spekulišu o njegovim romantičnim avanturama. Srpski olimpijci su nakon spektakularnog dočeka ispred Belog dvora nastavili sa slavljem u jednom prestoničkom klubu gde… »
Besna đanijeva suruga otkrila šta se zapravo desilo na proslavi: Nije hteo da se otima za mikrofon sa gospođicama koje su…

Besna đanijeva suruga otkrila šta se zapravo desilo na proslavi: Nije hteo da se otima za mikrofon sa gospođicama koje su…

Kurir 13.08.2024
Nakon što se folker Radiša Trajković Đani oglasio jutros, nakon slavlja u čast sportista, na kojem je, kako je napisao "ponižen" od strane kolega, jer nije stigao na red da izađe na binu, oglasila se i njegova supruga Slađa. Slađa je, kao i uvek… »
"To je njihov obraz, ispali su nefer": Đani tvrdi da je ponižen na proslavi Olimpijaca, a sad se oglasila Slađa

"To je njihov obraz, ispali su nefer": Đani tvrdi da je ponižen na proslavi Olimpijaca, a sad se oglasila Slađa

Mondo 13.08.2024
Radiša Trajković Đani razočaran je nakon proslave naših Olimpijaca, jer od kolega nije stigao na red da bilo šta otpeva. Srpski olimpijci su nakon dočeka ispred Starog dvora, slavlje povodom uspeha na Olimpijskim igrama nastavili u jednom… »
Oglasila se Đanijeva supruga: "Mrtav umoran je došao, ali tu su naše fine gospođice koje pevaju"

Oglasila se Đanijeva supruga: "Mrtav umoran je došao, ali tu su naše fine gospođice koje pevaju"

Telegraf 13.08.2024
Preporučujemo. Nakon što se folker Radiša Trajković Đani oglasio jutros, nakon slavlja u čast sportista, na kojem je, kako je napisao "ponižen" od strane kolega, jer nije stigao na red da izađe na binu, oglasila se za Telegraf njegova supruga… »
JK podržala Đanija posle poniženja na proslavi: Ona joj se posebno našla na tapetu: "Nebitna je…"

JK podržala Đanija posle poniženja na proslavi: Ona joj se posebno našla na tapetu: "Nebitna je…"

Kurir 13.08.2024
Nakon što se Radiša Trajković Đani oglasio posle proslave naših olimpijaca, pa je otkrio da je razočaran jer od drugih kolega nije mogao da otpeva nijednu pesmu iako je došao među prvima, a da je među poslednjima i otišao, oglasila se i Jelena… »
S čijom se ženom Jelena Đoković sinoć jedino družila: Suprugu olimpijca obožava, a na proslavi se nisu razvdajale

S čijom se ženom Jelena Đoković sinoć jedino družila: Suprugu olimpijca obožava, a na proslavi se nisu razvdajale

Mondo 13.08.2024
Jelena Đoković je, sudeći po fotografijama i snimcima najbliža sa suprugom legendarnog košarkaša. Srpski olimpijci su nakon spektakularnog dočeka ispred Starog dvora nastavili sa slavljem u jednom prestoničkom klubu, a pažnju javnosti ukrali su… »
Šta se desilo na žurki sportista zbog koje je Đani poludeo? Ponižen došao kući, isplivala satnica pevača

Šta se desilo na žurki sportista zbog koje je Đani poludeo? Ponižen došao kući, isplivala satnica pevača

Mondo 13.08.2024
Radiša Trajković Đani oglasio se nakon proslave srpskih olimpijaca ističući da se kući vratio razočaran. Radiša Trajković Đani bio je na spisku pevača koji su zabavljali srpske olimpijce koji su se vratili iz Pariza. Pored njega je trebalo da… »
Spajali je sa Duškom Tošićem, sad pevala sportistima: Ko je Ina Gardijan? Karleušu "oduvala" jednom rečenicom

Spajali je sa Duškom Tošićem, sad pevala sportistima: Ko je Ina Gardijan? Karleušu "oduvala" jednom rečenicom

Mondo 13.08.2024
Pevačica Ina Gardijan zabavljala je srpske sportiste na proslavi povodom završetka Olimpijskih igara. Srpski olimpijci zvanično su se vratili iz Pariza i u Beogradu proslavili kraj Olimpijskih igara. Najpre su se okupili na balkonu Starog dvora, a… »
Sportisti u transu, a ona u nikad kraćoj haljini: Milica Pavlović napravila lom, a evo ko je bio u prvom redu

Sportisti u transu, a ona u nikad kraćoj haljini: Milica Pavlović napravila lom, a evo ko je bio u prvom redu

Mondo 13.08.2024
Milica Pavlović bila je gost iznenađenja na žurci naših sportista koji su se vratili sa Olimpijskih igara. Srpski olimpijci su nakon spektakularnog dočeka i veselja ispred Starog dvora, tradicionalno produžili na žurku na kojoj im je pevalo čak… »
"Bio sam na slavlju, al' sam ponižen": Đani besan nakon proslave sportista, dogovor nisu ispoštovali

"Bio sam na slavlju, al' sam ponižen": Đani besan nakon proslave sportista, dogovor nisu ispoštovali

Mondo 13.08.2024
Radiša Trajković Đani se oglasio na svom Instagramu i otkrio šta ga je naljutilo na proslavi naših sportista kojima je trebalo da peva. Srpski olimpijci su nakon dočeka ispred Starog dvora, slavlje povodom uspeha na Olimpijskim igrama nastavili u… »

Vesti dana »