Povezane vesti
"Nećemo ništa prodavati", posvađali se oko imovine, Boban platio glavom: Detalji smrti muškarca kod Bele Crkve
Mondo 13.08.2024
Goran S. je kobnog dana 8. avgusta video da je njegova bivša supruga došla sa Bobanom P. kod njihove nekadašnje zajedničke prijateljica, koja živi preko puta njega. Goran S., zvani Roge iz Vračinog Gaja kod Bele Crkve uhapšen je u četvrtak zbog sumnje da… »
"Posvađali su se oko imovine, Boban je pao na beton, šiknula je krv": Detalji ubistva u Beloj Crkvi
Telegraf 13.08.2024
Goran S. je kobnog dana 8. avgusta video da je njegova bivša supruga došla sa Bobanom P. kod njihove nekadašnje zajedničke prijateljice, otišao je do njih i tada je počela dreka. Goran S. (61) zvani Roge iz Vračinog Gaja kod Bele Crkve uhapšen je u… »
Otkriven motiv ubistva kod Bele Crkve: Bivši supružnici zaratili zbog imovine, na kraju boban platio glavom
Kurir 13.08.2024
Goran S. (61) zvani Roge iz Vračinog Gaja kod Bele Crkve uhapšen je u četvrtak zbog sumnje da je ubio državljanina Severne Makedonije Bobana P. (61) inače, sadašnjeg partnera njegove bivše supruge. Goranova rođaka za Kurie je otkrila motiv zbog kog je… »
Vesti dana »

"To je politički proces": Oglasio se SPS o "slučaju" Dodik: Narod je jedini suveren i izvor svake vlasti u Republici Srpskoj
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

„Dodik oslabljen, ucenjuje narod“: Zašto je predsednik RS najavio referendum o sebi nakon što mu je oduzet mandat?
Danas pre 5 satijoš 1 povezana

Tramp: Sastao bih se sa Putinom i ako se ruski predsednik ne sastane sa Zelenskim
Telegraf pre 2 satajoš 3 povezane

"Fudbal je pokazao surovu stranu" Blagojević o propuštenim prilikama, Đurđeviću, pa poslao jasnu poruku
Kurir pre 1 satjoš 4 povezane