Povezane vesti

"Prokleta je Amerika i zlato što sja": Pesma koja se orila na proslavi olimpijaca nosi tešku priču

"Prokleta je Amerika i zlato što sja": Pesma koja se orila na proslavi olimpijaca nosi tešku priču

Mondo 13.08.2024
Jedna od pesama koja se najviše pevala na proslavi naših olimpijaca je i kultni hit Bobana Zdravkovića, ali malo ko zna kako je nastala. Srpski olimpijci priredili su sinoć nezaboravan doček o kom se i dalje priča, a jedna od pesama koja se orila… »
„Nije fer da on i ja kao najstariji pevamo u 5 ujutru“: Željko Šašić osuo paljbu po kolegama

„Nije fer da on i ja kao najstariji pevamo u 5 ujutru“: Željko Šašić osuo paljbu po kolegama

Nova 13.08.2024
: Željko Šašić oglasio se povodom aktuelne situacije koja trenutno drma srpske medije. Naime, reč je o sinoćnoj proslavi uspeha naših olimpijaca na kojoj Đani nije stigao da otpeva svoj blok pesama. Željko Šašić, pored Radiše Trajkovića… »
"Videla sam da je đani bio tu": Milica Pavlović o žurki olimpijaca nakon drame sa folkerom: Evo šta se dešavalo na…

"Videla sam da je đani bio tu": Milica Pavlović o žurki olimpijaca nakon drame sa folkerom: Evo šta se dešavalo na…

Blic 13.08.2024
Milica Pavlović pevala je sinoć najboljim srpskim olimpijcima, a svoje utiske podelila je za domaće medije. Milica Pavlović, dotakla se i komentara kolege Radiše Trajkovića Đanija, koji tvrdi da na proslavi nije uspeo da otpeva nijednu pesmu zbog… »
Jelena Karleuša podržala Djanija: Zašto niko nebitnoj nije oduzeo mikrofon! (FOTO)

Jelena Karleuša podržala Djanija: Zašto niko nebitnoj nije oduzeo mikrofon! (FOTO)

Svet plus 13.08.2024
Jelena Karleuša, stala je u odbranu Radiše Trajkovića Djanija, koji je bio razočaran potezom svojih kolega, koji mu nisu dali da na proslavi olimpijaca otpeva jednu pesmu. Djani se požalio na društvenoj mreži Instagram, a sada se oglasila i Jelena… »
I on nije zapevao sportistima! Za razliku od Đanijevog besa, njegov odgovor bio je gospodski

I on nije zapevao sportistima! Za razliku od Đanijevog besa, njegov odgovor bio je gospodski

Kurir 13.08.2024
Folker Radiša Trajković Đani oglasio se na društvenim mrežama besan što nije na proslavi posvećenoj našim olimpijcima stigao da uzme mikrofon i zapeva. Međutim, osim njega, na red nije došao još jedan pevač, njegov kolega Željko Šašić… »
Đani besan nakon slavlja sportista: Nisam otpevao nijednu pesmu, ponižen sam od kolega

Đani besan nakon slavlja sportista: Nisam otpevao nijednu pesmu, ponižen sam od kolega

Nova 13.08.2024
: Juče je održan spektakularan doček srpskih sportista iz Pariza, nakon čega su oni nastavili slavlje u poznatom beogradskom restoranu, a zabavljale su ih brojne estradne zvezde. Jedan od prisutnih bio je i Radiša Trajković Đani koji je naglasio da… »
Ove pevače je Đani prozvao nakon žurke Olimpijaca: Folker besan jer nije otpevao nijednu pesmu: "Velike zvezde od mojih…

Ove pevače je Đani prozvao nakon žurke Olimpijaca: Folker besan jer nije otpevao nijednu pesmu: "Velike zvezde od mojih…

Blic 13.08.2024
Folker Radiša Trajković Đani oglasio se nakon žurke Olimpijaca na kojoj je trebalo da peva, međutim, kako je izjavio zbog nekolegijalnosti njegovih kolega to se nije dogodilo. Na slavlju su od pevača bili i pevali Milica Pavlović, Milica… »
Đani nije jedini poniženi pevač: Još jedan folker sinoć nije stigao da zapeva na proslavi Olimpijaca - Evo o kome je reč

Đani nije jedini poniženi pevač: Još jedan folker sinoć nije stigao da zapeva na proslavi Olimpijaca - Evo o kome je reč

Blic 13.08.2024
Folker Radiša Trajković Đani razočaran je nakon žurke Olimpijaca jer ga, kako kaže, kolege nisu ispoštovale i nisu mu dali da otpeva nijednu pesmu. Đani je rekao kako su pojedini držali koncerte te da nije mogao da dođe na red, a ni njegov… »
Zavirite na slavlje naših olimpijaca: Videli smo kako se provode sportisti, ali ovaj potez Karija Pešića sve je bacio u…

Zavirite na slavlje naših olimpijaca: Videli smo kako se provode sportisti, ali ovaj potez Karija Pešića sve je bacio u…

City magazine 13.08.2024
Posle balkona, srpski olimpijci završili su u jednom noćnom klubu, a kako je to izgledalo najbolje svedoče snimci koji se šire društvenim mrežama. Novak Đoković je snimljen kako u sevdahu peva „Romaniju“ koju je izvodio Nikola Rokvić. U… »
Ni nakon danice nije došao na red Šta se desilo na žurki sportista zbog koje Đani besni? Ovo je satnica pevača, gde je…

Ni nakon danice nije došao na red Šta se desilo na žurki sportista zbog koje Đani besni? Ovo je satnica pevača, gde je…

Kurir 13.08.2024
Folker Radiša Trajković Đani oglasio se vidno besan nakon proslave posvećene našim olimpijcima vidno razočaran u kolege, jer nije stigao na red da izađe na binu. Ono što se nakon Đanijeve objave počelo komentarisati na mrežama, jeste to i koji… »
"Ponizili su me na žurki olimpijaca": Đani besan zbog onoga što je doživeo na slavlju naših sportista: "Nije fer"

"Ponizili su me na žurki olimpijaca": Đani besan zbog onoga što je doživeo na slavlju naših sportista: "Nije fer"

Blic 13.08.2024
Naši sportisti do jutra su slavili uspehe koje su ostvarili na Olimpijskim igrama u Parizu, a jedan od pevača koji je došao na njihovu žurku bio je i folker Radiša Trajković Đani. Đani se oglasio nakon žurke i otkrio da je jako razočaran u… »
Đani kipti od besa nakon proslave sportista! Opleo po kolegama: "Bio tu, al ponižen...Nije fer!" (foto)

Đani kipti od besa nakon proslave sportista! Opleo po kolegama: "Bio tu, al ponižen...Nije fer!" (foto)

Kurir 13.08.2024
Radiša Trajković Đani među prvima je stigao na proslavu srpskih sportista ujednom beogradskom splavu, gde je, kako je rekao trebalo i da zapeva. Međutim, Đani se malo uvredio jer, kako je napisao na Instagram storiju, zbog njihovog nepoštovanja… »
Koga je Đani prozvao nakon proslave sportista? Evo ko je sve pevao od kolega i koliko dugo

Koga je Đani prozvao nakon proslave sportista? Evo ko je sve pevao od kolega i koliko dugo

Telegraf 13.08.2024
Preporučujemo. Folker Radiša Trajković Đani oglasio se vidno besan nakon proslave posvećene našim olimpijcima vidno razočaran u kolege, jer nije stigao na red da izađe na binu. Ono što se nakon Đanijeve objave počelo komentarisati na mrežama… »
Đani: Došao sam u 22h da pevam mojim sportistima, a otišao sam u 5 ujutru ponižen od kolega, velikih zvezda!

Đani: Došao sam u 22h da pevam mojim sportistima, a otišao sam u 5 ujutru ponižen od kolega, velikih zvezda!

Telegraf 13.08.2024
Preporučujemo. Radiša Trajković Đani otišao je sa proslave posvećene našim olimpijcima vidno razočaran u kolege jer, kako tvrdi, zbog njihovog nepoštovanja dogovorapa on nije stigao nijednu pesmu da otpeva! Đani se oglasio u zoru, nakon što se… »

Vesti dana »