Povezane vesti

Poslanik PDK: Svako ko ubije srpskog policajca ima moje poštovanje

Poslanik PDK: Svako ko ubije srpskog policajca ima moje poštovanje

N1 Info 13.08.2024
Podeli : Poslanik Demokratske partije Kosova (PDK) Bekim Hadžiju (Bekim Haxhiu), zajedno sa više hiljada građana Kosova, prisustovao je sahrani Fatona Hajrizija, kome je poslednji ispraćaj priređen na ceremoniji održanoj u Donjoj Klini. "Ko ubije… »
Poslanik DPK: Svako ko ubije srpskog policajca ima moje poštovanje

Poslanik DPK: Svako ko ubije srpskog policajca ima moje poštovanje

Euronews 13.08.2024
Poslanik Demokratske partije Kosova Bekim Hadžiju poručio je da svako ko ubije srpskog policajca ima njegovo poštovanje. Hadžiju je to objavio na Fejsbuku, nakon što je prisustvovao sahrani Fatona Hajrizija u Donjoj Klini. U objavi na Fejsbuku… »
Skandalozna izjava prištinskog političara koji veliča ubicu Hadžiju: Svako ko ubije srpskog policajca ima moje poštovanje

Skandalozna izjava prištinskog političara koji veliča ubicu Hadžiju: Svako ko ubije srpskog policajca ima moje poštovanje

Kurir 13.08.2024
Poslanik Demokratske partije Kosova Bekim Hadžiju poručio je da svako ko ubije srpskog policajca ima njegovo poštovanje. Hadžiju je to objavio na Fejsbuku, nakon što je prisustvovao sahrani Fatona Hajrizija u Donjoj Klini. U objavi na Fejsbuku… »
Poslanik Demokratske partije Kosova: Svako ko ubije srpskog policajca ima moje poštovanje

Poslanik Demokratske partije Kosova: Svako ko ubije srpskog policajca ima moje poštovanje

Radio 021 13.08.2024
Poslanik Demokratske partije Kosova (PDK) Bekim Hadžiju, zajedno sa više hiljada građana Kosova, prisustovao je sahrani Fatona Hajrizija u Donjoj Klini. "Ko ubije srpskog policajca ima moje poštovanje", naveo je Hadžiju na svom Fejsbuk nalogu. U… »
Poslanik PDK: Svako ko ubije srpskog policajca ima moje poštovanje

Poslanik PDK: Svako ko ubije srpskog policajca ima moje poštovanje

Novi magazin 13.08.2024
Poslanik Demokratske partije Kosova (PDK) Bekim Hadžiju (Bekim Haxhiu), zajedno sa više hiljada građana Kosova, prisustovao je sahrani Fatona Hajrizija, kome je poslednji ispraćaj priređen na ceremoniji održanoj u Donjoj Klini. "Ko ubije srpskog… »
Bekim Hadžiju: Svako ko ubije srpskog policajca ima moje poštovanje

Bekim Hadžiju: Svako ko ubije srpskog policajca ima moje poštovanje

Danas 13.08.2024
Poslanik Demokratske partije Kosova (PDK) Bekim Hadžiju (Bekim Haxhiu), zajedno sa više hiljada građana Kosova, prisustovao je sahrani Fatona Hajrizija, kome je poslednji ispraćaj priređen na ceremoniji održanoj u Donjoj Klini. U objavi na… »

Vesti dana »