Povezane vesti

Stanojević: Odustati neću, mogu samo da me oteraju (video)

Stanojević: Odustati neću, mogu samo da me oteraju (video)

Sportski žurnal 13.08.2024
Trener crno-belih je rekao da je došao u Partizan zbog obećanja da će klub imati fer tretman od sudija. Trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević izjavio je danas da je izuzetno razočaran suđenjem na prvenstvenoj utakmici sa IMT u Zaječaru… »
Stanojević je bio u pravu

Stanojević je bio u pravu

Sportski žurnal 13.08.2024
Izjava Partizanovog trenera „više me brine napad, nego odbrana” posle 2:6 s Dinamom u gro-planu po remiju bez golova sa IMT-om. Ima li iz ugla crno-belih u plastu nezadovoljstva prouzrokovanog remijem sa IMT-om slamka dobrog za koju bi, kao injekciju… »
Stanojević: Bili smo opasni, ali to i dalje nije Partizan koji ja želim kod kuće

Stanojević: Bili smo opasni, ali to i dalje nije Partizan koji ja želim kod kuće

Sportski žurnal 13.08.2024
Rezultat nije povoljan, ali je „aktivan“. Trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević izjavio je danas da njegov tim ima aktivan rezultat u revanš meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope protiv Lugana u Švajcarskoj i da je ekipi jasno… »
Aleksandar Stanojević razočaran odnosom sudija prema Partizanu, sumnja u prvog čoveka države

Aleksandar Stanojević razočaran odnosom sudija prema Partizanu, sumnja u prvog čoveka države

Danas 13.08.2024
Trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević izjavio je danas da je izuzetno razočaran suđenjem na prvenstvenoj utakmici sa IMT-om u Zaječaru, koja je završena bez golova, i dodao da se oseća poniženim, tim pre što ljudi koji se bave… »
Stanojević pred lugano: „Saldanja nije odradio nijedan trening!“ (video)

Stanojević pred lugano: „Saldanja nije odradio nijedan trening!“ (video)

Hot sport 13.08.2024
Nema sumnje da ih očekuje težak posao. Partizan se u okviru revanš susreta za ulazak u grupnu fazu Lige Evrope sastaje sa Luganom, a taj meč će se igrati u Tunu, na veštačkoj podlozi. Na konferenciji za štampu danas se pojavio trener… »
Stanojević: "Nećemo da ćutimo oko ovih stvari, ne dam da nas gaze"

Stanojević: "Nećemo da ćutimo oko ovih stvari, ne dam da nas gaze"

B92 13.08.2024
Trener fudbalera Partizana govorio je pred utakmicu sa Luganom na konferenciji za medije. "Što se tiče utakmice sa Luganom, mi još nismo imali trening, imaćemo večeras, tako da ćemo imati jasnu kadrovsku situaviju. Saldanja nije trenirao ,večeras… »
Nikad burnije obraćanje Aleksandra Stanojevića: Ovo je poniženje za svakog navijača Partizana!

Nikad burnije obraćanje Aleksandra Stanojevića: Ovo je poniženje za svakog navijača Partizana!

Mondo 13.08.2024
Šef stručnog štaba Partizana u prvi plan nije stavio meč protiv Lugana, već teme koje smatra za problematične u srpskom fudbalu. Fudbalski klub Partizan ima važan posao u trećem kolu kvalifikacija za Ligu Evrope, pošto u revanšu treba da… »
Stanojević o Luganu: Aktivan je rezultat, hoćemo dalje

Stanojević o Luganu: Aktivan je rezultat, hoćemo dalje

Sport klub 13.08.2024
Pred Partizanom je težak zadatak - pobediti Lugano sa dva gola razlike u revanš meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope. Ipak, rezultat je aktivan, pa igrači sa trenerom Aleksandrom Stanojevićem imaju čemu da se nadaju. Trener Partizana… »

Vesti dana »