Povezane vesti

Stanojević: Potpuno smo poniženi, sumnjam da se vlast meša

Stanojević: Potpuno smo poniženi, sumnjam da se vlast meša

Sport klub 13.08.2024
Dešavanja iz Zaječara su podigla prašinu, a Stanojević se prvi put oglasio posle utakmice, i to oštro. Stanojević je vidno razočaran počeo o dešavanjima u Zaječaru: „Poniženi smo i ne znam na koji način da komentarišem to. Predsednik… »
Partizan u problemu pred Lugano: Saldanja ne trenira sa ekipom!

Partizan u problemu pred Lugano: Saldanja ne trenira sa ekipom!

Mondo 13.08.2024
Jedan od najboljih igra acrno-belih trenutno nije na raspolaganju. Fudbalski klub Partizan ima težak posao da na gostovanju Luganu nadoknadi zaostatak iz prvog meča, a jedan od najvećih hendikepa za Aleksandra Stanojevića mogao bi da bude izostanak… »
Glavobolja za stanojevića: Saldanja ne trenira, veliko pitanje je da li će zaigrati protiv Lugana!

Glavobolja za stanojevića: Saldanja ne trenira, veliko pitanje je da li će zaigrati protiv Lugana!

Hot sport 13.08.2024
Stanojević je naglasio najveći problem koji ekipa Partizana trenutno ima! Posle eliminacije iz kvalifikacija za Ligu šampiona, fudbaleri Partizana suočavaju se sa još jednim izazovom na evropskoj sceni. Srpski predstavnik nije uspeo da parira Luganu… »
Stanojević o utakmici sa Luganom: "Nije ovo Partizan koji želim!"

Stanojević o utakmici sa Luganom: "Nije ovo Partizan koji želim!"

Sportske.net 13.08.2024
Na konferenciji za medije pred revanš utakmicu trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope između Lugana i Partizana pojavio se Aleksandar Stanojević. Posle turbulentnih sedam dana gde je Partizan poražen od Lugana u prvoj utakmici, a potom ostao bez… »
Stanojević: "Sumnjam da je najvažniji čovek u državi rekao da igraju dva bonusa, ja sam ponižen"

Stanojević: "Sumnjam da je najvažniji čovek u državi rekao da igraju dva bonusa, ja sam ponižen"

Sportske.net 13.08.2024
Nakon što se obraćao medijima zbog utakmice u Luganu, Stanojevića su novinari upitali o situaciji koja se desila na meču protiv IMT-a i o suđenju na tom meču gde je dobio i crveni karton. Nakon toga je krenulo njegovo izlaganje... "Pošto slabo… »
Stanojević ljut kao ris: „Poniženi smo – Pravimo lakrdiju!“ (video)

Stanojević ljut kao ris: „Poniženi smo – Pravimo lakrdiju!“ (video)

Hot sport 13.08.2024
Nikada ga nismo videli ovako besnog. Partizan se u okviru revanš susreta za ulazak u grupnu fazu Lige Evrope sastaje sa Luganom, a taj meč će se igrati u Tunu, na veštačkoj podlozi. Na konferenciji za štampu danas se pojavio trener „crno-belih“… »

Vesti dana »