Povezane vesti
Pritvor do 30 dana zbog porodičnog nasilja
Jug press 13.08.2024
LESKOVAC Zbog postojanja osnova sumnje da je na štetu svoje supruge izvršio krivično delo nasilje u porodici, u Osnovnom javnom tužilaštvu u Leskovcu saslušan je uhapšeni Lj.S. (1974.), iz okoline grada. Osumnjičeni je u prisustvu branioca po službenoj… »
Leskovčanin (50) pretukao suprugu u porodičnoj kući
Jugmedia 13.08.2024
Policija u Leskovcu uhapsila je muškarca LJ. S. (1974) iz okoline ovog grada jer je u porodičnoj kući, nakon kraće rasprave, više puta udario svoju suprugu (45) i naneo joj teške telesne povrede. Uhapšen je zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio… »
Uhapšena dva mladića u Zrenjaninu: Uz pretnju nožem oteli novac i mobilni telefon
B92 13.08.2024
Pripadnici policije u Zrenjaninu, po nalogu glavnog javnog tužioca Osnovnog javnog tužilaštva u Zrenjaninu, uhapsili su A. P. (25) iz okoline Kovačice i M. Đ. (27) iz Pančeva, zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo razbojništvo. Oni… »
Vesti dana »
Prekinuto polufinale izraelskog šampionata - Razlog je iranski projektil!
Sportske.net pre 4 satijoš 48 povezanih
Iran lansirao balističke rakete na Izrael; IDF: Odbijeni svi napadi; Tramp Teheranu: Dosta je
RTS pre 1 danjoš 47 povezanih
(Video) Vanredni izbori na Kosovu: Samoopredeljenju 42,92 odsto glasova, Srpska lista osvojila svih deset mandata
Newsmax Balkans pre 1 danjoš 105 povezanih
Prelepe slike iz Kosovskog Pomoravlja: Složno, sa srpskim trobojkama na glasanje FOTO
B92 pre 19 satijoš 1 povezana




