Povezane vesti
Republika srpska zavrnula gas Sarajevu: Zaliha ima za još samo tri dana, problem nastao zbog cene
Kurir 13.08.2024
Sarajevo i Istočno Sarajevo ostalo je danas u podne bez gasa zbog novog spora između "Sarajevo-gasa" i "Energoinvesta". Ova situacija dolazi nakon međusobnih optužbi između “Energoinvesta” i “Sarajevo gasa” Istočno Sarajevo. Naime, Nedeljko Elek… »
Zavrnut dotok gasa iz Republike Srpske u Federaciju Bosne i Hercegovine
Slobodna Evropa 13.08.2024
Kompanija Sarajevo-gas iz Istočnog Sarajeva u bh. entitetu Republika Srpska obustavila je u utorak isporuku gasa Federaciji Bosne i Hercegovine, potvrdio je za Radio Slobodna Evropa (RSE) Nedeljko Elek, direktor kompanije iz RS. Isporuka gasa je… »
Kako je došlo do prekida dostave gasa iz RS-a u Federaciju BiH
Slobodna Evropa 13.08.2024
Oko 77.000 stanovnika Sarajeva koji gas koriste u domaćinstvima, ali i ostali korisnici u Federaciji Bosne i Hercegovine, bi mogli da ostanu bez ovog energenta, zbog sukoba dva entitetska distributera gasa oko njegove cijene. Dotok gasa je zavrnut 13… »
Vesti dana »

Pešić: Igramo istim intezitetom bilo da vodimo ili gubimo, protivnik je nebitan
Sportski žurnal pre 10 minutajoš 32 povezane

Samit Trampa i Putina na Aljasci: diplomatski napori, izazovi i strateški ciljevi Rusije
Naslovi.ai pre 16 minutajoš 60 povezanih

Svetislav Pešić pričao o rekordnoj pobedi, pa otkrio stanje Micića: "Videćemo šta kažu doktori..."
Telegraf pre 45 minutajoš 36 povezanih