Povezane vesti
Rozana poslala porodici selfi malo pre nego što je poletela u smrt! Devojka predosetila tragediju: Tako se plašim (foto)
Kurir 13.08.2024
Devojka koja je poginula u avionskoj nesreći u Brazilu poslala je malo pre tragedije poruke majci da se plaši leta! Rozana Ksavijer (23) napisala je majci poruku u 11.47 sati iliti nekoliko minuta pre poletanja. - Čoveče, dva sata leta, stići ćemo po… »
Jeziva poslednja poruka i slika koju je devojka poslala porodici iz aviona smrti pre nego što se srušio sa 62 putnika
Nova 13.08.2024
: Rozana je poginula kada se avion srušio u Brazilu, ali još tokom poletanja svojoj porodici poslala poruku koliko je uplašena. Prilikom pada aviona u Brazilu stradalo je 62 ljudi – svi putnici i članovi posade. Među stradalima je i Rosana Ksavijer (23)… »
Putnica pisala majci dramatične poruke, kao da je predosetila da će se avion srušiti: Stigao i poslednji selfi
Telegraf 13.08.2024
"Čoveče, dva sata leta. Stići ćemo po kiši. Plašim se ovog leta", napisala je ćerka majci. Rosana Havijer bila je jedna od 62 putnika koji su tragično skončali u padu aviona 9. avgusta u Brazilu. Neporedno pre pada, Rosana je uspela da svojoj porodici… »
Vesti dana »
"Povlačimo se" Zet Donalda Trampa odustao od kupovine i rekonstrukcije zgrade "Generalštaba"
Blic pre 7 satijoš 3 povezane
Putinov čovek tvrdi da je Rusija spremna za mir: Ipak, samo pod ovim skandaloznim uslovima: "Ustupke ne pravimo!"
Blic pre 6 satijoš 1 povezana






