Povezane vesti

Lokalni front: Aktivista Kolović, posle privođenja, pušten iz policije

Lokalni front: Aktivista Kolović, posle privođenja, pušten iz policije

Insajder 13.08.2024
Udruženje Lokalni front iz Kraljeva saopštilo je da je njihov aktivista Mihailo Kolović pušten iz policije, nakon što je priveden u utorak 13. avgusta u Beogradu. To udruženje je na mreži Iks (X) napisalo da se radi o 'klasičnom zastrašivanju'… »
Lokalni front:U Beogradu, aktivista Kolović, nakon što je priveden, pušten iz policije

Lokalni front:U Beogradu, aktivista Kolović, nakon što je priveden, pušten iz policije

Novi magazin 13.08.2024
Udruženje Lokalni front iz Kraljeva saopštilo je da je njihov aktivista Mihailo Kolović pušten iz policije, nakon što je priveden u utorak 13. avgusta u Beogradu. To udruženje je na mreži "Iks" (X) napisalo da se radi o "klasičnom zastrašivanju"… »
Aktivista Lokalnog fronta pušten na slobodu: „Nisu mi otkrivali zbog čega sam tu, samo su rekli da imaju nalog za moje…

Aktivista Lokalnog fronta pušten na slobodu: „Nisu mi otkrivali zbog čega sam tu, samo su rekli da imaju nalog za moje…

Nova 13.08.2024
: Aktivista Lokalnog fronta Mihailo Kolović koji je uhapšen danas u Beogradu pušten je na slobodu. Kolović je priveden u stanu u Beogradu u kom živi sa devojkom, a inspektori koji su ga priveli naveli su mu samo da imaju nalog za njegovo privođenje… »
Udruženje Lokalni front saopštilo da je njihov aktivista pušten nakon saslušanja u Beogradu

Udruženje Lokalni front saopštilo da je njihov aktivista pušten nakon saslušanja u Beogradu

Slobodna Evropa 13.08.2024
Udruženje građana Lokalni front iz Kraljeva saopštilo je da je njihov aktivista Mihailo Kolović pušten iz policije, nakon što je priveden u utorak 13. avgusta u Beogradu. "Klasično zastrašivanje, izjava, tačno 4 sata zadržavanja, od čega 3… »
Aktivista Lokalnog fronta pušten na slobodu: „Rekli su mi samo da su dobili nalog da me privedu“

Aktivista Lokalnog fronta pušten na slobodu: „Rekli su mi samo da su dobili nalog da me privedu“

N1 Info 13.08.2024
Podeli : Aktivista Lokalnog fronta Kraljevo Mihailo Kolović, koji je ranije danas priveden u Beogradu, pušten je nakon što je dao izjavu u svojstvu građanina, a povodom incidenta koji se dogodio u subotu u Novom Sadu, potvrđeno je za Danas… »
Aktivista Lokalnog fronta pušten na slobodu: Priveden zbog navodnog incidenta u Novom Sadu

Aktivista Lokalnog fronta pušten na slobodu: Priveden zbog navodnog incidenta u Novom Sadu

Radio 021 13.08.2024
Aktivista Lokalnog fronta Kraljevo Mihailo Kolović pušten je iz pritvora nakon što je dao izjavu u svojstvu građanina. Kako kaže za Danas, priveden je zbog incidenta koji se dogodio 10. avgusta u Novom Sadu. "Razbijen je neki izlog. Odveli su me u… »
Priveden aktivista Lokalnog fronta Mihailo Kolović u Beogradu

Priveden aktivista Lokalnog fronta Mihailo Kolović u Beogradu

Danas 13.08.2024
Aktivista Lokalnog fronta Mihailo Kolović priveden je danas u Beogradu, potvrđeno je za Danas. „Mi ne znamo tačno gde je odeveden. Pojavili su se u stanu njegove devojke, njih šest u civilu. Razgovarali su sa njom kratko na vratima, a onda su ga… »
Aktivista Lokalnog fronta priveden u Beogradu

Aktivista Lokalnog fronta priveden u Beogradu

Radio 021 13.08.2024
Aktivista Lokalnog fronta Mihailo Kolović priveden je u Beogradu. Predrag Voštinić iz Lokalnog fronta za Danas kaže da još uvek ne znaju gde je tačno odveden. "Pojavili su se u stanu njegove devojke, njih šest u civilu. Razgovarali su sa njom… »
Lokalni front: Priveden naš aktivista u Beogradu, nisu nam dali nikakvo objašnjenje

Lokalni front: Priveden naš aktivista u Beogradu, nisu nam dali nikakvo objašnjenje

N1 Info 13.08.2024
Podeli : Aktivista Lokalnog fronta Mihailo Kolović uhapšen je danas u Beogradu, u stanu u kojem živi sa devojkom. Njega je privelo šest ljudi u civilu, koji nisu dali nikakvo objašnjenje, niti povod za hapšenje, naveli su iz Lokalnog fronta. Na… »
Uhapšen još jedan aktivista, policija nije dala objašnjenje: „Odvelo ga šest ljudi u civilu, ne znamo gde“

Uhapšen još jedan aktivista, policija nije dala objašnjenje: „Odvelo ga šest ljudi u civilu, ne znamo gde“

Nova 13.08.2024
: Aktivista Lokalnog fronta Mihailo Kolović uhapšen je danas u Beogradu, u stanu u kojem živi sa devojkom. Njega je privelo šest ljudi u civilu, koji nisu dali nikakvo objašnjenje, niti povod za hapšenje. Na vrata stana u Beogradu u kojem Mihailo… »

Vesti dana »