Povezane vesti

Đilas: Izraelac koga je režim angažovao da pravi moje lažne račune na Mauricijusu sastao se sa srpskim funkcionerima

Đilas: Izraelac koga je režim angažovao da pravi moje lažne račune na Mauricijusu sastao se sa srpskim funkcionerima

Nova 13.08.2024
: Tal Hanan, čovek koga je Vučićev režim angažovao da napravi lažne račune Dragana Đilasa na Mauricijusu, Švajcarskoj, Hong Kongu i Americi sastao se u Beogradu sa funkcionerima Srbije tvrdi predsednik Stranke slobode i pravde. „Glavna zvezda… »
Đilas: S kim se u Beogradu sastao Izraelac, koga je režim angažovao da pravi moje lažne račune na Mauricijusu

Đilas: S kim se u Beogradu sastao Izraelac, koga je režim angažovao da pravi moje lažne račune na Mauricijusu

N1 Info 13.08.2024
Podeli : Predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Đilas objavio je na svom X profilu da se "Tal Hanan, čovek koga je Vučićev režim angažovao da napravi moje lažne račune na Mauricijusu, Švajcarskoj, Hong Kongu, Americi sastao u Beogradu sa… »
Đilas: S kim se u Beogradu sastao Izraelac, koga je režim angažovao da pravi moje lažne račune na Mauricijusu

Đilas: S kim se u Beogradu sastao Izraelac, koga je režim angažovao da pravi moje lažne račune na Mauricijusu

Danas 13.08.2024
Predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Đilas objavio je na svom X profilu da se „Tal Hanan, čovek koga je Vučićev režim angažovao da napravi moje lažne račune na Mauricijusu, Švajcarskoj, Hong Kongu, Americi sastao u Beogradu sa Željkom… »
Đilas o "aferi Mauricijus": Istina izašla na videlo - Vučić fabrikovao aferu i laži o meni! (video)

Đilas o "aferi Mauricijus": Istina izašla na videlo - Vučić fabrikovao aferu i laži o meni! (video)

Pravda 13.08.2024
Dragan Đilas, predsednik SSP-a, na mreži Iks je objavio nekoliko informacija optuživši predsednika Srbije, Aleksandra Vučića, da mu je "namestio" aferu i lažne račune širom sveta kako bi mu ukaljao ugled i urušio politički rejting. “Glavna… »

Vesti dana »