Povezane vesti

Olimpijske igre u Parizu 2024: Zašto sportisti posle Igara postaju depresivni i apatični

Olimpijske igre u Parizu 2024: Zašto sportisti posle Igara postaju depresivni i apatični

BBC News 13.08.2024
Bivši olimpijci i istraživači otkrili su da sportisti mogu da se osećaju izgubljeno i prazno nakon završetka Igara, čak i ako su na njima ostvarili uspeh. „Sećam se da sam nekoliko dana samo sedela na kauču, sva obamrla, pitajući se: „Šta se… »
Olimpijske igre u Parizu 2024: Zašto sportisti posle Igara postaju depresivni i apatični

Olimpijske igre u Parizu 2024: Zašto sportisti posle Igara postaju depresivni i apatični

Radio 021 13.08.2024
Bivši olimpijci i istraživači otkrili su da sportisti mogu da se osećaju izgubljeno i prazno nakon završetka Igara, čak i ako su na njima ostvarili uspeh. Getty Images „Sećam se da sam nekoliko dana samo sedela na kauču, sva obamrla, pitajući… »
Olimpijske igre u Parizu 2024: Zašto sportisti posle Igara postaju depresivni i apatični

Olimpijske igre u Parizu 2024: Zašto sportisti posle Igara postaju depresivni i apatični

NIN 13.08.2024
"Sećam se da sam nekoliko dana samo sedela na kauču, sva obamrla, pitajući se: "Šta se dešava?'" Olimpijka Mirijam Glez bila je potpuno sluđena kada se vratila sa prvih Olimpijskih igara na kojima je učestvovala. "Upravo ste se odjednom vratili u… »
Olimpijske igre u Parizu 2024: Zašto sportisti posle Igara postaju depresivni i apatični

Olimpijske igre u Parizu 2024: Zašto sportisti posle Igara postaju depresivni i apatični

Južne vesti 13.08.2024
Getty Images „Sećam se da sam nekoliko dana samo sedela na kauču, sva obamrla, pitajući se: „Šta se dešava?'" Olimpijka Mirijam Glez bila je potpuno sluđena kada se vratila sa prvih Olimpijskih igara na kojima je učestvovala. „Upravo ste se… »

Vesti dana »