Povezane vesti

"Videla sam da je đani bio tu" Prvo oglašavanje Milice Pavlović nakon haosa sa folkerom, otkrila šta se zaista desilo na…

"Videla sam da je đani bio tu" Prvo oglašavanje Milice Pavlović nakon haosa sa folkerom, otkrila šta se zaista desilo na…

Kurir 13.08.2024
Pevačica Milica Pavlović je bila jedna od "osam odabranih" koji su pevali na proslavi u čast naših olimpijaca. Milica je otvorila veselje i to novim hitom "Ona nosi Pradu", a svojim glasom i stasom dovela je atmosferu do usijanja, kako se moglo videti… »
Videla sam da je đani bio tu: Milica Pavlović o žurki olimpijaca i evo šta se dešavalo na proslavi

Videla sam da je đani bio tu: Milica Pavlović o žurki olimpijaca i evo šta se dešavalo na proslavi

Večernje novosti 13.08.2024
MILICA PAVLOVIĆ pevala je sinoć najboljim srpskim olimpijcima, a svoje utiske podelila je za domaće medije. Foto: Mina Dishlenkovich Milica Pavlović, dotakla se i komentara kolege Radiše Trajkovića Đanija, koji tvrdi da na proslavi nije uspeo da… »
"Đani je bio tu od početka": Milica Pavlović o skandalu, otkrila nepoznate detalje sa proslave olimpijaca

"Đani je bio tu od početka": Milica Pavlović o skandalu, otkrila nepoznate detalje sa proslave olimpijaca

Mondo 13.08.2024
Milica Pavlović ekskluzivno za MONDO o slavlju sportista na kojem je pevala, a komentarisala je i situaciju vezanu za njenog kolegu Radišu Trajkovića Đanija. Milica Pavlović, koja je nedavno proslavila rođendan i napravila pravi spektakl u jednom… »

Vesti dana »