Povezane vesti

„Nekoliko godina bila je u kolicima, ali ja sam je vodila svuda, i na more i na zimovanja, a kada su došli poslednji…

„Nekoliko godina bila je u kolicima, ali ja sam je vodila svuda, i na more i na zimovanja, a kada su došli poslednji…

Nova 14.08.2024
: Pevačica Nela Bijanić bila je jedna od najvećih zvezda na estradi tokom devedesetih i početkom dvehiljaditih godina, a kako je nedavno za naš portal istakla - sada je vreme za uživanje. Nela Bijanić u jeku svoje popularnosti odlučila je da se… »
„Ugradila sam silikone u grudi, a onda se probudila nepokretna“: Naša pevačica greškom lekara mesecima bila vezana za…

„Ugradila sam silikone u grudi, a onda se probudila nepokretna“: Naša pevačica greškom lekara mesecima bila vezana za…

Nova 14.08.2024
: Mlada pevačica Mirna Košanin odlučila je da nakon porođaja stavi silikone kako bi popravila svoj fizički izgleda, međutim, greškom lekara ona je preživela pravi pakao. Probudila se nepokretna, a operacije su se pojavljale nekoliko puta - o ovom… »
Poverenje u pogrešne ljude Mnogo ju je koštalo Ova pevačica ima različita iskustva, a evo kako danas živi

Poverenje u pogrešne ljude Mnogo ju je koštalo Ova pevačica ima različita iskustva, a evo kako danas živi

Dnevnik 14.08.2024
Pevačica Nela Bijanić razradila je i privatni biznis od novca koji je zaradila od muzike, pa je sada vlasnica luksuzne vile kao i hotela koji je prepisala sinu. Ona je najviše novca zarađivala devedesetih godina, kada je njena karijera bila na… »
"Za veče sam zarađivala: 10.000 evra" Pevačica zaradila pravo bogatstvo, a jedna stvar je skupo koštala: "Ostala sam bez…

"Za veče sam zarađivala: 10.000 evra" Pevačica zaradila pravo bogatstvo, a jedna stvar je skupo koštala: "Ostala sam bez…

Blic 14.08.2024
Pevačica Nela Biljanić vlasnica je luksuzne vile kao i hotela koji je prepisala sinu, a kako kaže, zbog toga što je verovala pogrešnim ljudima izgubila je veliki novac. Nela Bijanić najviše novca je zarađivala devedesetih godina, kada je njena… »
„Zarađivala sam 10.000 evra za veče, a onda sam ceo jedan stan izgubila“

„Zarađivala sam 10.000 evra za veče, a onda sam ceo jedan stan izgubila“

Nova 14.08.2024
: Pevačica Nela Bijanić postala je poznata javnosti početkom devedesetih, dugo godina je važila za jedan od najtraženijih vokala na našim prostorima, a pesma koja joj je obeležila karijeru je "Žena lavica". Pevačica Nela Bijanić je o svom… »
"Zarađivala sam 10.000 € za veče, a onda sam izgubila stan" Nela Bijanić o najvećoj zaradi i fijasku: Zahvalna sam…

"Zarađivala sam 10.000 € za veče, a onda sam izgubila stan" Nela Bijanić o najvećoj zaradi i fijasku: Zahvalna sam…

Kurir 14.08.2024
Nela Bijanić je o svom privatnom životu, velikoj karijeri, zaradi, privatnim biznisima i mnogim drugim temama. S obzirom da je devedesetih važila za veliko ime na estradi, Nela ne krije da je tada mnogo zarađivala ali i radila. „Mnogo sam radila… »

Vesti dana »