Povezane vesti

Drama Srbina na Atlantiku, 10 dana plutao na pučini: Mladić spasen u poslednji čas

Drama Srbina na Atlantiku, 10 dana plutao na pučini: Mladić spasen u poslednji čas

Telegraf 14.08.2024
Čamac na kojem je bio državljanin Srbije spasao je kineski brod. Državljanin Srbije umalo je stradao na Atlantiku, nakon što je čamac kojim je sa prijateljima krenuo na pecanje ostao bez goriva. Mladić iz Srbije, koji ima 30 godina, plutao je na… »
Mislio sam da ću umreti, bili smo bez hrane i okruženi ajkulama: Ovo je Srbin koji je 10 dana plutao okeanom u gumenom…

Mislio sam da ću umreti, bili smo bez hrane i okruženi ajkulama: Ovo je Srbin koji je 10 dana plutao okeanom u gumenom…

Kurir 14.08.2024
Nikola Nikolić (30) državljanin Srbije koji je danima plutao Atlantskim okeanom u blizini Kananarskih ostrva, u svojoj ispovesti opisao je svoje traumatično iskustvo! Nakon što je posle 10 dana provedenih u gumenom čamcu na otvotenom moru spasen… »
„Bili smo okruženi ajkulama, mislio sam da ću umreti“: Srbin u gumenom čamcu 10 dana plutao Atlantskim okeanom, a onda…

„Bili smo okruženi ajkulama, mislio sam da ću umreti“: Srbin u gumenom čamcu 10 dana plutao Atlantskim okeanom, a onda…

Nova 14.08.2024
: Nikola Nikolić (30) državljanin Srbije koji je danima plutao Atlantskim okeanom u blizini Kananarskih ostrva, u svojoj ispovesti opisao je svoje traumatično iskustvo! Nakon što je posle 10 dana provedenih u gumenom čamcu na otvorenom moru spasen… »
"Ajkule su bile tako blizu, mislio sam da nećemo preživeti": Nikola je preživeo 10 dana zarobljen na čamcu na Kanarskim…

"Ajkule su bile tako blizu, mislio sam da nećemo preživeti": Nikola je preživeo 10 dana zarobljen na čamcu na Kanarskim…

Blic 14.08.2024
Traumatizovan i uplašen, tako se još uvek oseća Nikola Nikolić (30) koji je otišao na pecanje sa dvojicom prijatelja iz Španije kod Kanarskih ostrva. Njihov čamac ostao na moru jer su ostali bez goriva. Danima, oni su bili na moru, bojeći se da… »
Srbin 10 dana plutao Atlantikom na otvorenom moru: Mislio sam da ću umreti, bili smo okruženi ajkulama

Srbin 10 dana plutao Atlantikom na otvorenom moru: Mislio sam da ću umreti, bili smo okruženi ajkulama

Mondo 14.08.2024
Nikola je krajem jula sa dvojicom prijatelja otišao na pecanje sa ostrva Tenerife, a onda se našao na otvorenom moru. Nikola Nikolić (30) državljanin Srbije, 10 dana proveo je u gumenom čamcu na otvorenom moru, a nakon što je spasen sigurne smrti… »
Nikola 10 dana plutao na otvorenom moru, bez vode i hrane; Spasili ga kinezi "Ajkule su bile svuda oko nas, mislio sam da…

Nikola 10 dana plutao na otvorenom moru, bez vode i hrane; Spasili ga kinezi "Ajkule su bile svuda oko nas, mislio sam da…

Dnevnik 14.08.2024
Tridesetogodišnji Nikola iz Srbije doživeo je pravu dramu u Španiji, kada je njegov čamac ostao bez goriva i deset dana je plutao na otvorenom moru! Traumatizovan i preplašen, Nikola je ispričao kako je umalo stradao na pučini. Njegova neverovatna… »
Nikola doživeo dramu u Španiji, 10 dana plutao na otvorenom moru: "Ajkule su bile svuda oko nas"

Nikola doživeo dramu u Španiji, 10 dana plutao na otvorenom moru: "Ajkule su bile svuda oko nas"

Telegraf 14.08.2024
Struje su ih nosile, a trojica mladića su bila na pučini danima, strahujući da će umreti. Spas je stigao posle deset dana, kada ih je uočio kineski brod. Nikola iz Srbije doživeo je pravu dramu u Španiji, kada je njegov čamac ostao bez goriva i… »

Vesti dana »