Povezane vesti

Donald Tramp otkrio zašto je zvučao čudno tokom intervjua sa Ilonom Maskom

Donald Tramp otkrio zašto je zvučao čudno tokom intervjua sa Ilonom Maskom

Politika 14.08.2024
Republikanski predsednički kandidat SAD Donald Tramp izjavio je da su tehničke stvari razlog zašto je zvučao "čudno" tokom intervjua sa milijarderom Ilonom Maskom. "Nažalost, zbog složenosti moderne opreme i tehnologije mobilnih telefona, moj glas… »
Tramp otkrio zašto je zvučao "čudno" tokom intervjua sa Maskom:"Nažalost, moj glas je bio drugačiji..."

Tramp otkrio zašto je zvučao "čudno" tokom intervjua sa Maskom:"Nažalost, moj glas je bio drugačiji..."

Blic 14.08.2024
Kandidat republikanaca za predsednika Amerike Donald Tramp izjavio je da su tehničke stvari razlog zašto je zvučao "čudno" tokom intervjua sa milijarderom Ilonom Maskom. - Nažalost, zbog složenosti moderne opreme i tehnologije mobilnih telefona, moj… »
Donald Tramp otkrio zašto je zvučao "čudno" tokom intervjua sa Maskom: Na novom snimku glas mu zvuči mnogo oštrije

Donald Tramp otkrio zašto je zvučao "čudno" tokom intervjua sa Maskom: Na novom snimku glas mu zvuči mnogo oštrije

Euronews 14.08.2024
Republikanski predsednički kandidat SAD Donald Tramp izjavio je da su tehničke stvari razlog zašto je zvučao "čudno" tokom intervjua sa milijarderom Ilonom Maskom. "Nažalost, zbog složenosti moderne opreme i tehnologije mobilnih telefona, moj glas… »

Vesti dana »