Povezane vesti

Gatuzo odlučio da progovori: Otkrio šta se desilo sa Perišićem i Hajdukom

Gatuzo odlučio da progovori: Otkrio šta se desilo sa Perišićem i Hajdukom

Večernje novosti 14.08.2024
Hrvatski fudbaler Ivan Perišić napustio je Hajduk iz Splita, a sada se oglasio i strateg ekipe sa Poljuda i otkrio kako je izgledao njihov odnos. Đenaro Gatuzo foto: EPA Sam Perišić nije krijo da je razočaran, a sada je o celoj situaciji progovorio… »
Gatuzo: Dao sam Ivanu priliku iako se znalo da ide

Gatuzo: Dao sam Ivanu priliku iako se znalo da ide

Sport klub 14.08.2024
Hajduk u četvrtak na Poljudu igra revanš meč trećeg kola kvalifikacija za Ligu Konferencije protiv Ružomberoka, a očekivano glavna tema konferencije za medije na kojoj je govorio trener Đenaro Gatuzo bilo je vezano za odlazak Ivana Perišića… »
Kraj bajke: Perišić precrtan u Hajduku, oglasio se i obelodanio zbog čega na Poljudu više neće biti njegove magije

Kraj bajke: Perišić precrtan u Hajduku, oglasio se i obelodanio zbog čega na Poljudu više neće biti njegove magije

Večernje novosti 14.08.2024
Hrvatski fudbaler Ivan Perišić nije više član splitskog Hajduka, saopštio je sportski direktor Nikola Kalinić. FOTO: M. Vukadinović Nakon što je potpisao sporazumni raskid saradnje sa klubom, Perišić je dao izjavu za „Dalmatinski portal“. -… »
Perišić: Rizikovao sam karijeru zbog Hajduka, a onda…

Perišić: Rizikovao sam karijeru zbog Hajduka, a onda…

Sport klub 14.08.2024
Hajduk iz Splita u novu sezonu ušao je sa velikim ambicijama, ali posle samo dva kola u prvenstvu Hrvatske, dogodili su se blago rečeno nesuglasice u klubu. Pred utakmicu sa Lokomotivom trener Đenaro Gatuzo je iz sastava izbacio Ivana Perišića jer je… »

Vesti dana »