Povezane vesti

Obrt u slučaju otete devojčice: Otac tvdi da je ćerku majka kidnapovala "Ja sam staratelj, ona je s ćerkom iz SAD pobegla…

Obrt u slučaju otete devojčice: Otac tvdi da je ćerku majka kidnapovala "Ja sam staratelj, ona je s ćerkom iz SAD pobegla…

Kurir 14.08.2024
Američka državljanka Trejsi Šenon Lin koja je danas prijavila da je njen vanbračni suprug oteo njihovu maloletnu ćerku, zapravo je devojčicu kidnapovala u SAD i dovela u Crnu Goru, tvrdi optuženi suprug! Otac devojčice, Tomas Holenbek, tvrdi da je… »
Otac koji je optužen da je oteo devojčicu u Crnoj Gori ranije hapšen: U kući mu pronašli drogu, sačmaricu i pištolj…

Otac koji je optužen da je oteo devojčicu u Crnoj Gori ranije hapšen: U kući mu pronašli drogu, sačmaricu i pištolj…

Blic 14.08.2024
Tomas Holenbek, kog je bivša partnerka Trejsi Šenon Lin optužila da je oteo njihovu šestogodišnju ćerku Zinleu u Crnoj Gori, ranije je uhapšen u rodnoj Americi zbog optužbi da je dilovao drogu. Trejsi tvrdi da otac nije vratio dete kući. Prema… »
"Ja imam puno starateljstvo nad ćerkom, majka je uzela i odvela u Crnu Goru": Otac otete devojčice tvrdi da ju je njegova…

"Ja imam puno starateljstvo nad ćerkom, majka je uzela i odvela u Crnu Goru": Otac otete devojčice tvrdi da ju je njegova…

Blic 14.08.2024
Tomas Holenbek, čovek kog je Trejsi Šenon Lin optužila da je oteo njihovu maloletnu ćerku Zinleu u Crnoj Gori, već mesecima na društvenim mrežama deli informacije o sporu sa bivšom partnerkom. Prema njegovim rečima, Trejsi Šenon je otela njihovu… »
Državljanka SAD, koja živi u Baru, prijavila otmicu ćerke: Otac tvrdi da ima puno starateljstvo, uključio se i Interpol

Državljanka SAD, koja živi u Baru, prijavila otmicu ćerke: Otac tvrdi da ima puno starateljstvo, uključio se i Interpol

Euronews 14.08.2024
U Crnoj Gori je kidnapovana maloletna devojčica (6), državljnka SAD, a otmicu je prijavila njena majka Trejsi Šenon Lin, koja je pre četiri godine iz SAD doselila u Bar. Majka tvrdi da je devojčicu po imenu Zinela Rajan kidnapovao njen otac Tomas… »
Nestalu devojčicu iz Bara traži i Interpol: Majka prijavila da je kidnapovao otac, on tvrdi suprotno

Nestalu devojčicu iz Bara traži i Interpol: Majka prijavila da je kidnapovao otac, on tvrdi suprotno

Nova 14.08.2024
: Crnogorska Uprava policije je, postupajući po prijavi majke, raspisala međunarodnu objavu preko NCB Interpol-a Podgorica, kojom se potražuje nestala devojčica stara šest godina, sa boravkom u Baru. Američka državljanka Trejsi Šenon Lin koja već… »
Nestalu devojčicu iz Bara, koju je otac bez dozvole majke odveo u Albaniju, traži i Interpol

Nestalu devojčicu iz Bara, koju je otac bez dozvole majke odveo u Albaniju, traži i Interpol

Telegraf 14.08.2024
Iz Ambasade SAD u Tirani potvrdili su ranije kolegama u Podgorici da su videli devojčicu i da fizički izgleda dobro. Crnogorska Uprava policije je, postupajući po prijavi majke, raspisala međunarodnu objavu preko NCB Interpol-a Podgorica, kojom se… »
Otac devojčice tvrdi da ju je otela majka! Obrt u slučaju kidnapovanja deteta u Crnoj Gori

Otac devojčice tvrdi da ju je otela majka! Obrt u slučaju kidnapovanja deteta u Crnoj Gori

Mondo 14.08.2024
Otac devojčice kidnapovane u Crnoj Gori tvrdi da ju je otela majka. Američka državljanka Trejsi Šenon Lin koja je danas prijavila da je njen vanbračni suprug oteo njihovu maloletnu ćerku, zapravo je devojčicu kidnapovala u SAD i dovela u Crnu Goru… »
Ovo je devojčica za koju majka tvrdi da je oteta u Crnoj Gori: Sumnja se da je otac odveo u Albaniju, obavešten i Interpol

Ovo je devojčica za koju majka tvrdi da je oteta u Crnoj Gori: Sumnja se da je otac odveo u Albaniju, obavešten i Interpol

Blic 14.08.2024
Trejsi Šenon Lin koja živi u Crnoj Gori prijavila je da je njenu maloletnu ćerku Zinleu Rajan oteo njen otac Tomas Holenbek, a sve se navodno dogodilo u Baru. Prema tvrdnjama majke, otac je devojčicu odveo u Albaniju. Holenbek je, prema rečima Trejsi… »
Drama u Crnoj Gori Kidnapovano maloletno dete, sumnja se na ovog čoveka

Drama u Crnoj Gori Kidnapovano maloletno dete, sumnja se na ovog čoveka

Dnevnik 14.08.2024
U Crnoj Gori kidnapovano je maloletno dete. Američka državljanka Trejsi Šenon Lin, koja četvrtu godinu ima stalni boravak u Baru, prijavila je danas policiji da je njenu maloletnu ćerku Zinleu Rajan kidnapovao otac Tomas Holenbek. Prema rečima… »

Vesti dana »