Povezane vesti

„Zaradio je milione i potrošio sve“: Film o Šabanu Bajramoviću večeras na Nišvilu

„Zaradio je milione i potrošio sve“: Film o Šabanu Bajramoviću večeras na Nišvilu

Danas 14.08.2024
Zaradio je milione i potrošio sve. Njega su kroz život vodili ljubav i sloboda. Pevao je o životu kako mu je dato…, najavio je reditelj Željko Mirković dokumentarni film „Šaban Bajramović- moje putovanje“, koji se premijerno prikazuje na… »
(Video) "Zaradio milione i sve potrošio“ u Nišu premijerno prikazan dokumentarni film o pevaču Šabanu Bajramoviću

(Video) "Zaradio milione i sve potrošio“ u Nišu premijerno prikazan dokumentarni film o pevaču Šabanu Bajramoviću

Dnevnik 14.08.2024
NIŠ: Dokumentarni film autora Željka Mirkovića "Moje putovanje", koji govori o pevaču romske muzike Šabanu Bajramoviću, večeras je premijerno prikazan u okviru Nišvil džez festivala. Posetioci Letnje pozornice Niške tvrđave mogli su da vide… »
„Zaradio milione i potrošio sve“: Premijerno film o Šabanu Bajramoviću večeras na Nišvilu

„Zaradio milione i potrošio sve“: Premijerno film o Šabanu Bajramoviću večeras na Nišvilu

N1 Info 14.08.2024
Podeli : Zaradio je milione i potrošio sve. Njega su kroz život vodili ljubav i sloboda. Pevao je o životu kako mu je dato, najavio je reditelj Željko Mirković dokumentarni film „Šaban Bajramović- moje putovanje“, koji se premijerno prikazuje… »

Vesti dana »