Povezane vesti
SafeJournalists i EFJ: Pozivamo predsednika Srbije da prestane sa targetiranjem novinara
Moj Novi Sad 14.08.2024
SafeJournalists i EFJ obaveštava javnost da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić targetirao je novinare iz Srbije, Bosne i Hercegovine, Hrvatske i Kosova 11. avgusta 2024. na konferenciji za novinare u Beogradu povodom protesta građana protiv… »
Međunarodna udruženja: Vučić ugrožava novinare iz celog regiona
Radio 021 14.08.2024
Evropska federacija novinara (EFJ) i SafeJournalists mreža saopštili su danas da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić, 11. avgusta targetirao novinare. Kako su naveli on je targetirao novinare iz Srbije, Bosne i Hercegovine, Hrvatske i sa Kosova i… »
Međunarodna udruženja pozvala Vučića da ne targetira novinare
Slobodna Evropa 14.08.2024
Evropska federacija novinara (EFJ) i SafeJournalists mreža saopštili su u sredu da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić, 11. avustra targetirao novinare iz Srbije, Bosne i Hercegovine, Hrvatske i sa Kosova i pozvali ga da to prestane da radi. U… »
Međunarodna udruženja pozivaju Vučića da ne targetira novinare
Novi magazin 14.08.2024
Evropska federacija novinara (EFJ) i SafeJournalists mreža saopštili su danas da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić, 11. avustra targetirao novinare iz Srbije, Bosne i Hercegovine, Hrvatske i sa Kosova i pozvali ga da to prestane da radi. U… »
Vesti dana »
Gorivo na pumpama u Srbiji bez promene cene, važe do 12. juna do 15 sati
Dnevnik pre 1 satjoš 30 povezanih
Vučić iz TIvta: Očekujem da ćemo videti napredak Srbije na evropskom putu
NIN pre 22 minutajoš 107 povezanih
Kijev napao teretne brodove u Azovskom moru, eksplodirao dron u Rumuniji
BBC News pre 57 minutajoš 34 povezane
Gradonačelnik Severne Mitrovice priveden pa pušten zbog pokušaja da ofarba srce na znaku 'Ja volim Mitrovicu'
Slobodna Evropa pre 2 satajoš 23 povezane





