Povezane vesti

Uručena Nišville nagrada za životno delo Ivanu Švageru. „Najsrećniji sam čovek. Živeo džez“

Uručena Nišville nagrada za životno delo Ivanu Švageru. „Najsrećniji sam čovek. Živeo džez“

Glas juga 14.08.2024
„Velika mi je čast. Želim da se zahvalim Beogradu koji me je poslao kod vas, da se zahvalim gradu Nišu, koji me je srdačno prihvatio. Zahvaljujem se direktoru Ivanu Blagojeviću i njegovoj ekipi i svima vama ljubiteljima džeza. Danas sam… »
Uručena Nišville nagrada za životno delo Ivanu Švageru. „Najsrećniji sam čovek. Živeo džez“

Uručena Nišville nagrada za životno delo Ivanu Švageru. „Najsrećniji sam čovek. Živeo džez“

Gradski portal 018 14.08.2024
Ovogodišnji laureat prestižne nagrade za životno delo predstojećeg jubilarnog, 30. „N išville jazz festivala“ je Ivan Švager, eminentni džez muzičar, multiinstrumentalista, kompozitor i aranžer iz Novog Sada. Njemu je nagrada uručena na… »
Ivanu Švageru uručena nagrada "Nišvila" za životno delo

Ivanu Švageru uručena nagrada "Nišvila" za životno delo

Južne vesti 14.08.2024
Džez muzičaru, kompozitoru i aranžeru Ivanu Švageru uručena je nagrada Nišvila za životno delo u Gradskoj kući. Nagradu je uručio novi gradonačelnik Niša Dragoslav Pavlović, a Švager je na uručenju kratko poručio: “Živeo džez!”. foto… »

Vesti dana »